Ucuz Modeller & Elbise Modelleri > Elbise Modelleri > Pantolon > Yüksek Bel Pantolon Modası

Yüksek Bel Pantolon Modası

1980’li yıllarda, her yerde gördüğümüz yüksek belli pantolonlar uzunca bir aradan sonra tekrar kendini gösterdi. Düşük belli pantolonların uzun süreli hâkimiyetinden sonra böyle bir değişiklik göz zevkimiz açısından iyi olacağa benziyor.

Yeni Sezon Yüksek Bel Pantolon Modası Yüksek Bel Pantolon Modası

Yeni Sezon Yüksek Bel Pantolon Modası

Yüksek belli pantolonlar, düşük belli pantolonların aksine “simit” olarak tabir edilen, alt göbek bölgesindeki yağların bariz bir biçimde görünmesine engel olur. Ayrıca dar kalçalara sahip, kısa boylu kişiler için bacak boyunu daha uzun göstermede sihirli bir giyecektir diyebiliriz.

Önümüzdeki günlerde sık sık karşılaşacağımız yüksek belli pantolonlar, kısa tişörtler, dar bluzlar, şık gömleklerle kombine edilebilir. Ayrıca, kısa bluzlar sayesinde görünür olan kemer bölgesi için kullanılan şık kumaş kemerler, göz alıcı metalik kemerler ve spor deri kemerler de moda olacak gibi gözüküyor.

 Yüksek Bel Pantolon Modası

Yüksek Bel Kumaş Pantolon

Yüksek Bel Pantolon Sokak Modası 170x170 Yüksek Bel Pantolon Modası

Yüksek Bel Pantolon Sokak Modası

Dar paçalı, boru paçalı, İspanyol paçalı olabilen yüksek belli kotlar kullanılabileceği gibi, şalvar görünümlü, hafif kumaştan rengârenk kumaş pantolonları da tercih edebilirsiniz. Ayrıca, soğuk kış günleri için yünlü kumaştan yüksek belli pantolonları uzun çizmelerle kullanabilirsiniz.

Kombin tercihiniz ne olursa olsun, yüksek belli pantolon alma zamanı.

Klasik Yüksek Bel Pantolon Modası 170x170 Yüksek Bel Pantolon Modası

Klasik Yüksek Bel Pantolon Modası

Farklı Tarz Yüksek Bel Pantolon Modası 170x170 Yüksek Bel Pantolon Modası

Farklı Tarz Yüksek Bel Pantolon Modası

Farklı Renk Seçenekleriyle Yüksek Bel Pantolon Modası 170x170 Yüksek Bel Pantolon Modası

Farklı Renk Seçenekleriyle Yüksek Bel Pantolon Modası

Elbise modelleri ve moda konusunda sitemizi takip edebilirsiniz. Ayrıca bir önceki yazımız olan Pronovias Elbise Modelleri başlıklı makalemizde Elbise modelleri, Pronovias Elbiseler ve Pronovias giyim hakkında bilgiler verilmektedir.

Bunu Herkes Görsün

Benzer Yazılar:

Gelen Aramalar:

yüksek bel pantolon (469),yüksek belli pantolon (129),yüksek bel dar paça pantolon (108),yüksek bel pantolon modelleri (94),yazlık sokak modası (50),yüksek bel bayan pantolon modelleri (49),yuksek bel pantolonlar (46),yüksek bel elbise modelleri (32),yüksek bel pantolon kombin (29),uzun bel pantolon (22)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>