Ucuz Modeller & Elbise Modelleri > Elbise Modelleri > Gömlek > Yeni Sezon Gömlek Modelleri

Yeni Sezon Gömlek Modelleri

yine birbirinden iddialı modellerde tasarlanmış. Eski sezonun tam bedene oturan modellerinin tam tersine bol ve rahat bir şekilde tasarlanan yeni sezon gömlek modelleri bayanlar tarafından çok beğenileceğe benziyor. Yeni sezon gömlek modellerinde sezona damgasını vuran renkler de kullanılarak mükemmel sonuçlar elde edilmiş.

Yeni Sezon Kalp Detaylı Gömlek Modeli Yeni Sezon Gömlek Modelleri

Yeni Sezon Kalp Detaylı Gömlek Modeli

Yeni sezon gömlek modellerinde dikkat çeken modeller arasında çizgili ve kareli gömlekler bulunmaktadır. Çizgili ve kareli gömlekler kalın çizgili ve kareli , ince çizgili ve kareli olmak üzere iki şekilde tasarlanmış. Bunların dışında kot gömlek modellerinin her tonu yeni sezonda karşımıza çıkacak gibi görünüyor. Yeni sezon gömlek modellerinin geneli uzun kollu olarak tasarlansa da sıfır kollu gömlekler de çok göze çarpmaktadır.

Yeni Sezon Lacivert Gömlek Modeli 170x170 Yeni Sezon Gömlek Modelleri

Yeni Sezon Lacivert Gömlek Modeli

Yeni Sezon Çizgili Gömlek Modeli 170x170 Yeni Sezon Gömlek Modelleri

Yeni Sezon Çizgili Gömlek Modeli

Yeni sezon gömleklerde ayrık yakalı gömlekler de çok dikkat çekmektedir. Uzun kollu gömlekleri bayanlar yeni sezonda kollarını katlayarak kullanmışlardır. Yeni sezon gömlek modellerinde düz renklerin yanı sıra çiçek desenli karışık renkli gömlekler de dikkat çekmektedir.

Yeni Sezon Çiçek Detaylı Gömlek Modeli 170x170 Yeni Sezon Gömlek Modelleri

Yeni Sezon Çiçek Detaylı Gömlek Modeli

Mercan Rengi Yeni Sezon Gömlek Modeli 170x170 Yeni Sezon Gömlek Modelleri

Mercan Rengi Yeni Sezon Gömlek Modeli

Elbise modelleri ve moda konusunda sitemizi takip edebilirsiniz. Ayrıca bir önceki yazımız olan 2014 Kışlık Kadın Jean Modelleri başlıklı makalemizde 2014 Jean Modelleri, 2014 modası ve Jean Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bunu Herkes Görsün

Benzer Yazılar:

  • Hiç Benzer Yazı Yok

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>