Ucuz Modeller & Elbise Modelleri > Elbise Modelleri > Yazlık Elbise Modelleri

Yazlık Elbise Modelleri

Her yıl olduğu gibi, bu yılda oldukça ilgi gören modellerinde her yaştan kesime hitap eden çeşitleri bulmak mümkün. Tüm giyim firmaları, kış sezonu sonuna doğru modelleriyle ilgili kreasyonlarını oluşturmaya başlıyorlar ve mağazalarda beğeniye sunuyorlar.

Bu yıl yazlık elbise modellerinde bir nevi eskiye dönüş yaşanmaktadır. Basmalar, pazenler ve çiçek desenli kumaşlar yine çok modadır. Askılı, straplez, yuvarlak yaka, omuzdan kollu ya da kolsuz modeller öne çıkmaktadır. Ayrıca diz altı, diz üstü ve mini çeşitleri ile de bayanların gözdeleridir. Yazlık elbiselerde genellikle düz kırmızı, mavi, yeşil, sarı, beyaz, mor, portakal rengi ve pembe renk tonları hakimdir. Çiçek desenli yazlık elbiselerde ise, hemen hemen her tonda renk yaygın olarak bulunabilmektedir.

Uçuşan hafif kumaşlardan üretilen yazlık elbise modellerinde, rahatlık ön planda düşünülmüştür. Yaz mantığına uygun pamuklu veya keten kumaşların hakim olduğu elbiseler, bayanların yaz aylarını rahat ve konforlu bir şekilde geçirmelerine olanak sağlamaktadır.

İşte modeller;

yazlık elbise 1 199x300 Yazlık Elbise Modelleri

yazlık elbise 3 235x300 Yazlık Elbise Modelleri

yazlık elbise 5 195x300 Yazlık Elbise Modelleri

yazlık elbise 4 235x300 Yazlık Elbise Modelleri

yazlık elbise 6 235x300 Yazlık Elbise Modelleri

 

Elbise modelleri ve moda konusunda sitemizi takip edebilirsiniz. Ayrıca bir önceki yazımız olan Adidas Bayan Eşofmanları başlıklı makalemizde Adidas bayan eşofmanları, Adidas eşofman ve Adidas eşofmanları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bunu Herkes Görsün

Benzer Yazılar:

Gelen Aramalar:

yazlık kıyafetler (294),yazlık eşofman kombinleri (42),nisanlik elbiseleri (35),spor elbiseler (34),yazlık elbise modelleri ve fiyatları (32),2012 gelin başı modelleri (30),uzun yazlık elbiseler (30),yazlık bayan eşofman (23),yazlık mini elbiseler (23),yazlık spor kıyafet kombinleri (20)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>