Ucuz Modeller & Elbise Modelleri > Elbise Modelleri > Yazlık Diz Altı Elbise Modelleri

Yazlık Diz Altı Elbise Modelleri

Bayanlar yaz aylarında daha serin tuttuğu için tek parça elbise giymeyi tercih ediyorlar. Elbise tercihler ise her sezon farklı oluyor. Bazı yıllarda sezona uzun elbiseler damgasını vururken bazılarında ise kısa elbiseler sezona damgasını vuruyor.

Mavi Yazlık Diz Altı Elbiseler Yazlık Diz Altı Elbise Modelleri

Mavi Yazlık

Bu yıl yazlık elbise modellerinde ise diz altı elbise modelleri sezona damgasını vurmuştur. Diz altı elbiseler arasında da bir çok çeşide rastlamak mümkündür. Çiçekli diz altı elbise modelleri,tek renk diz altı elbise modelleri ve de rengarenk diz altı elbise modelleri bulunmaktadır.

Yeşil Yazlık Diz Altı Elbise Modelleri 165x165 Yazlık Diz Altı Elbise Modelleri

Yeşil Yazlık Diz Altı Elbise Modelleri

Tek Omuz Yazlık Diz Altı Elbise Modelleri 165x165 Yazlık Diz Altı Elbise Modelleri

Tek Omuz Yazlık Diz Altı Elbise Modelleri

Diz altı elbise modellerinde en çok tercih edilen renkler arasında da krem rengi, toz pembe, turkuaz mavisi, saks mavisi, limon sarısı, kırmızı, beyaz, yeşil ve su yeşili bulunuyor. Diz altı elbise modelleri modası bir çok koleksiyonu süslüyor, yaz aylarında bayanların en çok tercih ettiği modeller vitrinleri süslüyor.

Çiçekli Yazlık Diz Altı Elbise Modeli 165x165 Yazlık Diz Altı Elbise Modelleri

Çiçekli Yazlık Diz Altı Elbise Modeli

Beyaz Diz Altı Elbise Modelleri 165x165 Yazlık Diz Altı Elbise Modelleri

Beyaz Diz Altı Elbise Modelleri

Elbise modelleri ve moda konusunda sitemizi takip edebilirsiniz. Ayrıca bir önceki yazımız olan Zara Bayan Ceket Modelleri başlıklı makalemizde Bayan ceketler, Bayanlarda ceket modelleri ve Yeni bayan ceketler hakkında bilgiler verilmektedir.

Bunu Herkes Görsün

Benzer Yazılar:

Gelen Aramalar:

diz altı elbise (165),sefamerve tesettür abiye modelleri (121),diz altı etek modelleri (69),diz altı etek kombinleri (51),diz altı elbise modelleri 2014 (42),yesil renk elbise modelleri (39),diz altı tunik modelleri (37),mevlana etekli pardesü (37),diz altı pardesü modelleri (35),yazlık diz altı elbiseler (34)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>