Ucuz Modeller & Elbise Modelleri > Elbise Modelleri > Uzun Etek Modelleri

Uzun Etek Modelleri

daima bayanlar tarafından tercih edilen modellerdir. Uzun etek modellerinde, her sene değişen moda trendleri sayesinde fazla çeşit ve tarz yaratılmaktadır. Kumaş ve renkler sayesinde her kadının gardrobun da bulunan uzun etekler hem spor hem de klasik olarak kullanılmaktadır.

Uzun eteklerde, dar ve vücuda yapışan modeller, bol ve rahat modeller bulunmaktadır. Özellikle bu sene, şalvar görüntülü uzun etek modellerini çok fazla görmekteyiz. Keten, basma, pazen, pamuklu, kot olmak üzere pek çok kumaş türünden oluşan uzun eteklerde, spor modeller dikkat çekicidir. Belden geniş kemerli ve yanlardan cepli olan bu modellerde asimetrik keçimler ve yarı kloşlar çok kullanılmaktadır. Arkadan yırtmaç veya yandan yırtmaç uzun eteklerde kesimin şıklığı ve rahatlığı için verilmekte ve tişörtler dahil olmak üzere gömlekler ve badilerle kombinlenmektedir. Klasikten vaz geçmeyen bayanlar ise bileklere kadar uzanan siyah düz kesim uzun etekleri her zaman tercih etmektedir.

işte modeller

etek Uzun Etek Modelleri

etek2 Uzun Etek Modelleri

etek3 Uzun Etek Modelleri

etek4 Uzun Etek Modelleri

etek5 Uzun Etek Modelleri

Elbise modelleri ve moda konusunda sitemizi takip edebilirsiniz. Ayrıca bir önceki yazımız olan Yazlık Abiye Elbiseler başlıklı makalemizde Abiye, Yazlık abiye modelleri ve yazlık abiye renkleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bunu Herkes Görsün

Benzer Yazılar:

Gelen Aramalar:

sefamerve etek modelleri (234),basma etek modelleri (194),basma etek (90),son moda basma etekler (76),uzun basma etek modelleri (60),spor uzun etek modelleri (49),pazen etek modelleri (37),basma etekler (34),uzun keten etek modelleri (34),basma elbise dikimi (26)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>