Ucuz Modeller & Elbise Modelleri > Tesettür Giyim > Pardesü > Tuğba & Venn Pardesü Modelleri

Tuğba & Venn Pardesü Modelleri

1993 yılında üretime başlayan Tuğba Venn markası aslında üç ayrı markayı bünyesinde barındırmaktadır. Bu markalar Tuğba, Venn ve Nihan markasıdır. Bu markalar farklı bütçelere ve zevklere hitap etmektedir.  İlk önceleri bayan kaban ve ile yola çıkan bu marka daha sonra bayan tesettür giyim alanında kendini geliştimeye başlar.

Yeşil TuğbaVenn Pardesü Modelleri 620x1024 Tuğba & Venn Pardesü Modelleri

Bu yeşil renkli Tuğba&Venn pardesü modeli oldukça şık bir görünüme sahiptir. Pardesünün düğme kısımları yeşil renkle büyük uyum sağlayan siyah renkle süslenmiştir.

markası hazırladığı bir birinden güzel tasarımları ile kısa bir zamanda tesetürlü bayanların gözdesi olmayı başarmıştır. Artık Tuğba&Venn markası tesettürlü bayanlar için vazgeçilmezler arasına girmeyi başarmıştır.

Lacivert TuğbaVenn Pardesü Modeli 678x1024 Tuğba & Venn Pardesü Modelleri

Bu lacivert renkli pardesü modeli oldukça ilginç bir görünüme sahiptir. Pardesünün üst kısmında bir pelerin vardır ve be pelerinin üst kısımları kemer olarak kullanılmıştır.

Tuğba&Venn oldukça şık pardesüler, kaplar, takım elbiseler, bluzlarve de gömlek tasarımları ile dikkatleri çekmektedir. Bu şık tasarımlarından dolayı da tesettürlü bayanalrın sıkça tercih ettiği bir marka olmuştur.

En Şık TuğbaVenn Pardesü Modelleri 620x1024 Tuğba & Venn Pardesü Modelleri

Lacivert vede bordo renkle kombinlenen Tuğba&Venn’in en çok tercih edilen modelleri arasında bulunan bu pardesü modelinin kemer kısmında bulunan çiçek de pardesüye daha bir güzellik katmıştır.

Zümrüt Yeşili TuğbaVenn Pardesü Modeli 815x1024 Tuğba & Venn Pardesü Modelleri

Zümrüt yeşili bir pardesüye en çok yakışan renklerden birisidir. Bu pardesü modelinde de zümrüt yeşili ve de vizon renginin uyumunu görmekteyiz. Kemer, düğme ve kol kısmında bulunan vizon renkleri pardesüyü mükemmel bir görünüme kavuşturmuştur.

Ucuz TuğbaVenn Pardesü Modelleri 750x1024 Tuğba & Venn Pardesü Modelleri

Bordo renk son zamanalrda en çok kullanılan renklerden birisidir. Bu pardesüü modeli üzerinde de çok hoş bir görünüm oluşturan bu rengi lacivert ile tamamlamışlardır. Pardesü modelinin boyun kısmında ki kurdeladan yapılan fiyonku ise pardesüye daha bir güzellik katmıştır.

Ucuz TuğbaVenn Pardesü Modelleri 750x1024 Tuğba & Venn Pardesü Modelleri

Bordo renk son zamanalrda en çok kullanılan renklerden birisidir. Bu pardesüü modeli üzerinde de çok hoş bir görünüm oluşturan bu rengi lacivert ile tamamlamışlardır. Pardesü modelinin boyun kısmında ki kurdeladan yapılan fiyonku ise pardesüye daha bir güzellik katmıştır.

Kırmızı TuğbaVenn Pardesü Modeli 678x1024 Tuğba & Venn Pardesü Modelleri

Bu kırmızı renkli tuğba&venn pardesü modeli oldukça hoş bir görünüme sahiptir. Modelin küçük düğmeleri vede lacivert kemeri modele harika bir görünüm katmıştır.

Vizon Renkli TuğbaVenn Pardesü Modeli Tuğba & Venn Pardesü Modelleri

Bu vizon rekli Tuğba&Venn pardesü modeli etek ceket görünümü ile tesettürlü bayanların ilgisini çekmektedir. Çift yönlü düğmeleri vede koyu kahverengi kemeri ise pardesünün güzelliğine güzellik katmıştır.

En Şık Lacivert TuğbaVenn Pardesü Modeli Tuğba & Venn Pardesü Modelleri

Bu çan pardesü modelinin çan etği vede ete kısmında ki beyaz detayları pardesüye harike bir görünüm vermiştir. Pardesünün boyun kısmında bulunan fuları ise pardesüyü dikkat çekici hale getiren diğer bir özelliğidir.

Elbise modelleri ve moda konusunda sitemizi takip edebilirsiniz. Ayrıca bir önceki yazımız olan Kayra Pardesü Modelleri başlıklı makalemizde Kayra, Kayra 2013 ve Kayra Giyim hakkında bilgiler verilmektedir.

Bunu Herkes Görsün

Benzer Yazılar:

Gelen Aramalar:

sefamerve pardesü (15974),tuğba pardesü (4975),tuğba pardesü modelleri (2739),tuğba giyim (2456),setrems pardesü (1863),nihan pardesü (1450),pardesü çeşitleri (1132),armağan pardesü modelleri (1008),tuğba venn pardesü (801),LACİVERT PARDesü modelleri (655)

Kayra Pardesü Modelleri” üzerine 1 düşünce

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>