Ucuz Modeller & Elbise Modelleri > Ayakkabı > Topuklu Converse (Konvers) Modelleri

Topuklu Converse (Konvers) Modelleri

Topuklu ayakkabı tutkusu olan bayanlar için tasarlanan bu platform topuklu Converse (konvers) modelleri 2013 yılına damgasını vurmuştur. Bu ayakkabılar sayesinde topuklu tutkusu olan bayanlarda bu tutkusundan taviz vermeden spor ayakkabı giyme fırsatını yakalamışlardır.

Siyah Beyaz Topuklu Converse Konvers Modelleri Topuklu Converse (Konvers) Modelleri

Siyah Beyaz Topuklu Converse (Konvers) Modelleri

Topuklu ayakkabı tutkusu olanların yanı sıra bu ayakkabı modelleri kısa boylu olan bayanlar için de büyük bir devrim olmuştur. Boyu kısa olan bayanlar bunu göstermemek için genelde topuklu ayakkabıları tercih ederlerdi ve bu topuklu ayakkabıların da bir çoğu spor kıyafetlerle uyumlu olmadığı için spor giyimden uzak durmak zorunda kalırlardı. Ancak bu durum topuklu Converse (konvers) sayesinde aşıldı.

Renkli Topuklu ConverseKonvers Modeli 165x165 Topuklu Converse (Konvers) Modelleri

Renkli Topuklu Converse(Konvers) Modeli

Rengarenk Topuklu Converse Konvers Modeli 165x165 Topuklu Converse (Konvers) Modelleri

Rengarenk Topuklu Converse (Konvers) Modeli

Topuklu Converse ( konvers ) birbirinden renkli model ve güzel desenleri ile kısa sürede bayanların gözdesi olmuştur. Hemen hemen her günlük kıyafetinizle kombinleyebileceğiniz bu ayakkabı modelleri ile şık bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Leopar Desenli Topuklu Converse Konvers Modeli 165x165 Topuklu Converse (Konvers) Modelleri

Leopar Desenli Topuklu Converse (Konvers) Modeli

Birbirinden Güzel Topuklu Converse Konvers Modelelri 165x165 Topuklu Converse (Konvers) Modelleri

Birbirinden Güzel Topuklu Converse (Konvers) Modelelri

Elbise modelleri ve moda konusunda sitemizi takip edebilirsiniz. Ayrıca bir önceki yazımız olan Flo Bayan Ayakkabı Modelleri başlıklı makalemizde Ayakkabı Modelleri, Flo ayakkabılar ve Flo bayan giyim hakkında bilgiler verilmektedir.

Bunu Herkes Görsün

Benzer Yazılar:

  • Hiç Benzer Yazı Yok

Gelen Aramalar:

topuklu converse (882),topuklu converse modelleri (237),topuklu converseler (122),yüksek topuklu converse (106),konvers (90),dolgu topuk converse modelleri (88),topuklu converse ayakkabı (85),topuklu convers (79),yüksek topuk converse (72),converse topuklu (60)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>