Ucuz Modeller & Elbise Modelleri > Sağlık > Tırnak Batmasına Kesin Çözüm

Tırnak Batmasına Kesin Çözüm

Tırnak batmaları, tırnağın olduğu yerin formunu bozması neticesinde yumuşak dokuya doğru kaymasıyla başlamaktadır. Bu sorunu yaşayan pek çok kişi, çözüm için tırnağını çektirmeyi düşünmektedir, fakat lazerle kesin çözüm bulunabilir. Ayak tırnakları, ayak sağlığında önemli bir yere sahiptir. , zamnla yürüme ve koşma eylemlerimizde bize zorluk yaşatabilmektedir.

Tırnak batması genç yaşlı hemen herkeste olabilecek bir sorundur. Batık tırnağından dolayı zorluk yaşayanlarda bir de kanama olursa iyice yıpratıcı ve psikolojiyi etkileyen bir süreç yaşanabilmektedir. Sağlık yönünden çok önemli olmasının yanında, kadınlarda estetik görünüm açısından da önemlidir.Tırnak batmasıyla ilgili, tırnağın deformasyonunu gidermek için ayak sağlığı kliniklerinde tırnak çektirme ya da batık tırnak kısmını kesme gibi işlemler yaptırılmaktadır.

Lazerle tırnak batması tedavisi Tırnak Batmasına Kesin Çözüm

Tırnak batmasında lazerle tedavi uygulaması kesin sonuç vermektedir. Başka uygulamalara yönelmeniz gerekmez.

Teknolojik gelişmeler ışığında, tırnak yatağına yapılan yatak plastisi sayesinde deformasyona uğrayan tırnak lazerle tedavi edilebilmektedir. Lokal anestezi yöntemiyle yapılan uygulamada, tırnak yatağı karbondioksit lazer kullanılarak tekrardan şekillendirilmektedir. Lazer sayesinde çok kolayca yapılan bu uygulamada kanama olmadığından iyileşme süreci de çok kısadır. Deformasyona uğramış olan tırnak yatağı lazerle şekillendirilerek, tırnağın düzgün çıkması ve bir daha da batık oluşmaması sağlanmaktadır.

Tırnak batması tedavisi Tırnak Batmasına Kesin Çözüm

Tırnak batması tırnak yuvasında sorunla başlar. Tedavisini yaptırmak önemlidir.

Tırnak batması Tırnak Batmasına Kesin Çözüm

Tırnak batması yaşam konforunu bozar. Tedavisi için kesin çözümler vardır.

Tırnak batması tedavi uygulamaları 500x394 Tırnak Batmasına Kesin Çözüm

Tırnak batıkları tedavisinde kesin çözüm sağlanmaktadır. Lazerle tedavi ile bu sağlanmaktadır.

tırnak batmasına çözüm 500x375 Tırnak Batmasına Kesin Çözüm

Tırnak batığında, çok kötü sonuçlar olabilir. Tırnağınızı kaybedebilir, ağrılı bir süreç geçirebilirsiniz.

Elbise modelleri ve moda konusunda sitemizi takip edebilirsiniz. Ayrıca bir önceki yazımız olan Kolay Yüz Maskesi başlıklı makalemizde cilt koruyucu maske, kolay yüz maskeleri ve Yüz maskesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bunu Herkes Görsün

Benzer Yazılar:

  • Hiç Benzer Yazı Yok

Gelen Aramalar:

tırnak batması ameliyatı (49),tırnak batması tedavi (27),tirnak batigi (23),en kısa tırnak (22),batık tırnak tedavisi (18),tırnak çektirme (17),tırnak batmasına kökten çözüm (13),en kısa tırnaklar (12),tırnak batması görsel (10)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>