Ucuz Modeller & Elbise Modelleri > Tesettür Giyim > Tesettürlü Abiye Kıyafetler

Tesettürlü Abiye Kıyafetler

Tesettürlü bayanlar tarafından düğünlerde, nişanlarda, mezuniyetlerde tesettür abiye kıayafetlei en büyük kurtarıcılarıdır. Bu abiye kıyafetler tesettürlü bayanların ne giyineceğim derdinden vede etekleri bluzlara ve gömleklere uydurma derdinden kurtarmaktadır. Tek kıyafet halinde ve oldukça şıklardır. Sadece üzerine bir şal veya eşarp uydurmak yeterli olacaktır.

Vizon Rengi Tesettür Abiye Modelleri Kopya Tesettürlü Abiye Kıyafetler

Bu vizon rengi tesettür abiye modeli orta yaşlı bayanalr için ideal bir modele sahiptir. Bu abiyenin rengi de oldukça kullanışlıdır. Abiyenin üst kısmında ki dantel yeleği ise abiyeye daha bir güzellik katmıştır.

Tesettür abiye kıyafetler üzerine günümüzde çalışan bir çok yerli ve yabancı firma bulunmaktadır. Bu firmaların tasarladığı kıyafetler ise bir birinden şık ve güzel tasarımlara sahiptir. Genel olarak tesettür abiyelerde tek renk kullanılırken son yıllarda çift renk oldukça sık kullanılmaya başlanmıştır. Bu çift renklerde de genel olarak alt kısım siyah tercih edilmiştir üst kısım ise bordo, yeşil, gece mavisi ve mürdüm rengi tercih edilmiştir.

Çam Yeşili Tesettür Abiye Kopya 758x1024 Tesettürlü Abiye Kıyafetler

Bu çam yeşili abiye modeli oldukça hoş bir tarza sahip. Abiyenin yeke kısmında bulunan gül detayları ve de yarasa kolu abiyeye muhteşem bir hava katmış.

Birbirinden ünlü tesettür markaları haricinde ucuz fiyatlara da tesettür abiye kıyafeti bulmanız günümüzde oldukça kolaydır. Gerek internet sitelerinde gereksede mağazalrda istediğiniz model ve renkte tesettür abiye kıyafetini ucuza bulabilirsiniz.

Siyah Gri Tesettür Abiye Kıyafeti Kopya 682x1024 Tesettürlü Abiye Kıyafetler

Bu siyah vede parlak gri renkli abiye elbise oldukça hoş bir modele sahiptir. Abiye yüksek bel bir etek ve de gömlek görünümündedir. Tesettür abiye kıyafetin bel ve boyun detaylarıda dikkat çekeicidir.

Mercan Rengi Tesettür Abiye Modeli Kopya 682x1024 Tesettürlü Abiye Kıyafetler

Bu abiye kıyafette ki siyah ve mercan rengin uyumu göze çarpmaktadır. Gögüs ve bel kısmından geçen simli iple yapılan süslemeler ise kıyafete daha şık bir hava katmıştır.

Pudra Pembesi Tesettür Abiye Modelleri Kopya Tesettürlü Abiye Kıyafetler

Bu abiye kıyafet etek ve gömlek görünümünde vede iki renkte tasarlanmıştır. Abiyenin özellikle üst kısmı muhteşem bir görünüme sahiptir. Üst kısımda taşlar ve fırfırlarla yapılan süslemeler kollarda ki fırfırlarla tamamlanarak abiyenin görünümü tamalanmıştır.

Siyah Tesettür Abiye Modeli Kopya 682x1024 Tesettürlü Abiye Kıyafetler

Siyah renk fazlalıkları olan veya sadeliği seçen bayanalr için en güzel renktir. Bu siyah renk abiye ise oldukça sade ve şık bir görünüme ahiptir. Kıyafetin özellikle yarasa kolları vede göğüs kısmında ki taşlı süslemeleri dikkatleri çekmektedir.

Mürdüm Rengi Tesettür Abiye Kopya Tesettürlü Abiye Kıyafetler

Mürdüm rengi bu tesettür abiye oldukça hoş bir görünüme sahiptir. Abiyenin sade görünümünü boyun ve bel kısmında bulunan taş süslemeleri biraz canlandırmıştır.

Pembe Tesettür Abiye Modeli Kopya Tesettürlü Abiye Kıyafetler

Bazı bayanalar için pembe vazgeçilmeyecek kadar büyük bir tutkudur. Bu tutkularını abiye seçimlerine de sıkça yansıtırlar. Bu pembe tesettür abiye ise karpuz kolları vede taşlarla süslü kemeri ile ile mükemmel bir görünüme sahiptir.

Kırmızı Tesettür Abiye Kopya Tesettürlü Abiye Kıyafetler

Kırmızı renk oldukça iddialı olan tesettürlü bayanalr tarafından sıkça tercih edilen renklerden biridir. Bu abiye kıyafetin reni oldukça iddialı olduğu için modeli oldukça sade bırakılmış vede sadece boyun ve bilek kısmı taşlarla süslenmiştir.

Siyah Beyaz Tesettür Abiye Modelleri Kopya Tesettürlü Abiye Kıyafetler

Siyah vede beyaz renkli abiyele klasik giyinmeyi seven bayaanlar için vazgeçilmezidir. Bu siyah ve beyaz tesettür abiye kıyafeti şıklığını mini bir ceket ile tamamlayarak olduça güzel bir görünüme kavuşturulmuştur.

Elbise modelleri ve moda konusunda sitemizi takip edebilirsiniz. Ayrıca bir önceki yazımız olan Vizyon Pardesü Modelleri başlıklı makalemizde 2013 Pardesü Modelleri, Pardesü Modelleri ve Vizyon Giyim hakkında bilgiler verilmektedir.

Bunu Herkes Görsün

Benzer Yazılar:

Gelen Aramalar:

tesettür elbise modelleri (15752),tesettür abiye (12755),tesettürlü elbise modelleri (2456),kapalı abiye modelleri (2202),kapalı giyim (1945),tesettürlü elbiseler (1448),elbise modelleri tesettür (1394),tesettürlü abiyeler (1346),tesettür abiyeler (1295),kapali abiye (1216)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>