Ucuz Modeller & Elbise Modelleri > Ayakkabı > Şeffaf Ayakkabı Modelleri 2012

Şeffaf Ayakkabı Modelleri 2012

Her sezon çıkan trendler sayesinde, farklı tasarımlar moda akımlarını belirliyor. Farklılık yaratma çabası, kadınların estetik ve şıklığa verdikleri önem sayesinde ortaya çıkan modeller, bizi şaşırtsa da alışıyor ve kullanmaktan zevk alıyoruz. Bu sezon çok moda olan şeffaf ayakkabılar, özellikle terliklerde trend olmuş durumdadır.

Şeffaf ayakkabılarda olan moda, genelde kalın topuklu ve ilgi çekici modellerdir. Özellikle, dünyaca ünlü birçok ses sanatçısının yaptığı şovlarda kullanılan bu ayakkabılar, zaman içinde günlük hayatımıza da girdi. Önden bantlı veya tamamen kapalı, terlik ve ayakkabılar kadınlarda bir miktar burlesk tarzı geri getiriyor. Şık ve daha kadınsı hava yaratan bu ayakkabıları kotlar, şortlar ve elbiselerin altında, 2012 yılında daha yaygın olarak görmekteyiz.  Özellikle, hem spor hem de abiyeye çok yakışan bu modeller, oldukça dikkat çekici ve göz alıcıdır. Kırmızı, mavi, neon, sarı ve yeşil renkler gibi, her renk ve modelde tercih edilmektedirler. Diğer ayakkabı modelleriyle tek ortak yönü, kalın topuklarla tasarlanmalarıdır.

İşte modeller;

şeffaf1 Şeffaf Ayakkabı Modelleri 2012

şeffaf2 Şeffaf Ayakkabı Modelleri 2012

şeffaf3 Şeffaf Ayakkabı Modelleri 2012

şeffaf4 Şeffaf Ayakkabı Modelleri 2012

şeffaf5 Şeffaf Ayakkabı Modelleri 2012

Elbise modelleri ve moda konusunda sitemizi takip edebilirsiniz. Ayrıca bir önceki yazımız olan Puma 2012 Erkek Ayakkabı Modelleri başlıklı makalemizde puma, puma 2012 erkek ayakkabı modelleri ve puma ayakkabı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bunu Herkes Görsün

Benzer Yazılar:

  • Hiç Benzer Yazı Yok

Gelen Aramalar:

nike bayan ayakkabı modelleri (530),şeffaf ayakkabı (226),tasli ayakkabilar (44),şeffaf ayakkabı satın al (34),şeffaf ayakkabilar (22),2014ayaqqabi modelleri (21)

2014 Platform Topuklu Ayakkabı Modelleri” üzerine 1 düşünce

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>