Ucuz Modeller & Elbise Modelleri > Elbise Modelleri > Replay 2012 Ilkbahar Yaz Kataloğu

Replay 2012 Ilkbahar Yaz Kataloğu

Replay’ı duymayan kalmamıştır herhalde hazır giyimde 1 numara olan ve İtalya’nın önde gelen şirketlerinden biri olan Replay hazırladığı 2012 modellerin tanıtımını gerçekleştirdi.Birbirinden güzel ve hoş tasarımların tanıtıldığı katalogdan  ben özellikle gömlek ve t shirt tasarımlarını çok beğendim.Kot pantolon renklerinde de yine hoş renkler seçilmiş.Erkeklerin yanı sıra bayanlar içinde kot gömlek tasarlayan ve üreten Replay  2012 ye bomba gibi girdi diyebilirim.

Kısa kot pantolon son derece şık duruyor gri gömlek tarzı t shirtle daha bir uyumlu durmuş aynı şekilde sol taraftaki mankenin üzerindeki renkli kot pantolonda çok tarz fb12fa1aa772cacd73df11c92bc3a7aa Replay 2012 Ilkbahar Yaz KataloğuGömlek ve kot pantolon son derecede uyumlu ve hoş tasarlanmış.

7599446eed3a30dce447be788eff027a Replay 2012 Ilkbahar Yaz Kataloğu

Buradaki gri t shirt bayıldım diyebilirim replay baskısı da yine hoş durmuş.Kot pantolona dicek bişe bulamıyorum zaten :D c17fca0c0d5f31b7cb8dcd63ce17a1b9 Replay 2012 Ilkbahar Yaz Kataloğu

Replay bu işi biliyor arkadaş çizgili mat renklerden seçilmiş bu gömlekte yine son derece güzel.Bu koleksiyonumuzda sizler için  hakkında birazda olsa bilgi vermeye çalıştık. Hakkındaki Görüşlerinizi ve düşüncelerinizi ürün hakkında bilmek istediğiniz detayları bize sorabilir moda takipçilerinin de bilgilenmesini sağlayabilir siniz.Bir daha ki koleksiyonumuzda görüşmek üzere Herkese iyi günler dileriz.

Elbise modelleri ve moda konusunda sitemizi takip edebilirsiniz. Ayrıca bir önceki yazımız olan Zara Kısa Mont Modelleri Ve Fiyatları 2012 başlıklı makalemizde kısa ceket modelleri bayan, kısa mont modelleri ve palto modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bunu Herkes Görsün

Benzer Yazılar:

  • Hiç Benzer Yazı Yok

Gelen Aramalar:

mavi jeans erkek mankenleri (10),mavi jeans mankenleri (10)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>