Ucuz Modeller & Elbise Modelleri > Çanta Cüzdan > Portföy Çanta Modelleri

Portföy Çanta Modelleri

Bayanların vazgeçemedikleri aksesuarlarının ilk sıralarında çantalar gelmektedir. Hiç şüphe yok, bu yılın en trend ürünlerinden biri oldu. Moda tasarımcılarının ortaya çıkardığı giyim tarzlarıyla şekillenen , her tarza göre üretilen çeşitleriyle oldukça dikkat çekiyor.

Portföy çantaların bayanlar tarafından davetlerde, düğünlerde ve özel günlerde yaygın bir şekilde kullanılmaya başlaması, tasarımcıların da bu yönde çalışmalarını sağlamıştır. Daha önceki yıllarda üretilen portföy çantalarda olan renk ve model azlığı artık yerini çok zengin çeşit ve renge bırakmıştır. Farklı tarz ve çeşitlerde olan modelleri, kullanım ihtiyacına göre kolay taşınabilen mini ve katlanır gibi modellerde de üretilmektedir. Gündelik kullanımdan gece hayatındaki kullanıma kadar hitap eden modelleri, bayanların oldukça beğenisini topluyor.

Neredeyse her renk ve modeldeki kıyafete uygun olan portföy çantalarda pastel tonların yanı sıra, canlı ve renkli modeller de çok gösterişli ve dikkat çekici. Siyah, gece mavisi, altın sarısı, gümüş, fuşya, mor ve pembe gibi renklerle oldukça fazla tercih imkanı sağlıyor.

İşte modeller;

portföy çanta 3 Portföy Çanta Modelleri

portföy çanta 2 300x300 Portföy Çanta Modelleri

portföy çanta 5 Portföy Çanta Modelleri

porföy çanta 4 300x163 Portföy Çanta Modelleri

portföy çanta 6 Portföy Çanta Modelleri

 

Elbise modelleri ve moda konusunda sitemizi takip edebilirsiniz. Ayrıca bir önceki yazımız olan Abiye Çanta 2012 Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bunu Herkes Görsün

Benzer Yazılar:

  • Hiç Benzer Yazı Yok

Gelen Aramalar:

portföy çanta (216),ucuz portföy çanta (39),en ucuz portföy çanta (31),gundelik cantalar (29),bal kopugu (27),en ucuz portföy çantalar (26),portfy anta modelleri (23),gucci portföy abiye çanta (17),ucuz pörtvey (2)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>