Ucuz Modeller & Elbise Modelleri > Dekorasyon > Porselen Yemek Takımı Modelleri

Porselen Yemek Takımı Modelleri

Sofralarda prestijin simgesi: Porselen Modelleri: Arkeologların yaptığı araştırmalar Çin coğrafyasında 6 bin yıl öncesinde dahi porselen üretiminin yapıldığını göstermiştir. İnsanlık tarihi boyunca önemli bir malzeme olan porselen binlerce yıllık alışkanlıkları simgeleyen ve özellikle denince akla gelen ilk malzemedir. Günümüzde oldukça lüks ve prestijli restoranların dahi kalitesinden vazgeçemediği , dostlarla yenilen yemeklerin daha da keyifli hale gelmesini sağlayacaktır. Lüks ve ihtişamın göstergesi olan çoğu insanın kullanmaya korkmasına neden olacak kadar narin bir yapıya sahiptir.

Güllü Ucuz Yemek Takımları Porselen Yemek Takımı Modelleri

Bayanların her zaman güle karşı büyük bir ilgisi vardır ki gerçekten de gül desenleri porselen tabaklarda vede başka şeylerde çok güzel bir görünüm sergilemektedir.

Üzerinde çok detaylı desenlerin çalışıldığı ve tamamen el işçiliğinin ürünü olan porselen yemek takımları, sofraların çok daha prestijli bir şıklığa kavuşmasını sağlayacaktır. Çin porselenlerinin yoğun talep gördüğü günümüzde ülkemizdeki üreticiler de dünya kalitesinde yemek takımı tasarımlarına imza atabiliyor.

: Şık olduğu kadar zahmetli bir tercih olan porselen yemek takımları inceliğine göre kalite derecelendirmesine maruz kaldığından, bulaşık makinelerine giremeyecek kadar narindir. Ancak görkemli şıklıkları ile sofraların kimlik kazanmasını sağlayan porselen yemek takımlarının yemek sonrası elde yıkanması da ayrı bir keyif olsa gerek… Türk ve Osmanlı kültürünün de bir parçası olan porselen yemek takımları üzerine barındırdığı geleneksel motifler ile kültür elçiliği de yapmaktadır. Porselen yemek takımları, sofralarda sanatsal öğelerin yer aldığı bir estetik görsellik arayanların vazgeçilmezleri arasında kalmaya devam edecektir.

Yaldızlı Yemek Takımı Modeli Porselen Yemek Takımı Modelleri

Bazı bayanlar yemek takımlarında yaldızları çok severler onlar için özellikle altın yaldız olmazsa olmazdır.

Yaldızlı Kare Yemek Takımı Porselen Yemek Takımı Modelleri

Yuvarlak porselen yemek takımlarının yanı sıra kare porselen yemek takımları da bayanlar tarafından çok kullanılmaktadır.

Puanlı Yemek Takımı Porselen Yemek Takımı Modelleri

Siyah ve de beyaz puanlardan oluşan bu yemek takımı çok güzel bir görünüm sergilemektedir.

Lacivert Porselen Yemek Takımları Porselen Yemek Takımı Modelleri

Lacivert ve de beyaz renklerden oluşan bu yemek takımının üzerinde ki yıldız süslemeleri çok güzel bir görünüm oluşturmaktadır.

Kırmızı Siyah Yemek Takımı Modelleri Porselen Yemek Takımı Modelleri

Kırmızı ve de siyahın mükemmel uyumunu taşıyan bu yemek takımı bayanların başını döndüreceğe benziyor.

Elbise modelleri ve moda konusunda sitemizi takip edebilirsiniz. Ayrıca bir önceki yazımız olan Yer Minderi Modelleri başlıklı makalemizde yer minderi, yer minderi dekorasyon ve yer minderleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bunu Herkes Görsün

Benzer Yazılar:

  • Hiç Benzer Yazı Yok

Gelen Aramalar:

yemek takımları (930),karaca yemek takımları 2014 (337),karaca yemek takımı 2014 (173),yemek takımı modelleri (166),karaca kahvaltı takımları 2014 (165),yemek takımı (164),güllü yemek takımları (161),karaca kahvaltı takımı 2014 (127),porselen yemek takımları (107),karaca yemek takımı (94)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>