Ucuz Modeller & Elbise Modelleri > Ayakkabı > Polaris Terlik Modelleri

Polaris Terlik Modelleri

Polarisin marka olarak ilk terlik üretimi ile karşımıza çıkmıştır. Polaris hem erkek hem kadın hemde çocuklar için birbirinden güzel üretmiştir. Polaris terlik üretiminde de terliklerin şıklığının yanı sıra ayağı rahat ettirebilecek modeller üretmeye özen göstermiştir.

Polaris Kız Çocuk Terlik Modeli Polaris Terlik Modelleri

Polaris Kız Çocuk Terlik Modeli

Bayan terliklerin de cıvıl cıvıl renkler göze çarparken çocuk terlikleri de birbirinden sevimli modellerde üretilmiştir. Kız ve erkek çocuk terlikleri birbirinden farklı tasarım ve renklerde üretilmiştir. Kız çocukları için üretilen terliklerde  genel olarak pembe ve diğer canlı renkler kullanılırken erkek çocuk terliklerin de ise mavi ve diğer koyu renkler kullanılmıştır.

Polaris Parmak Arası Terlik Modeli 165x165 Polaris Terlik Modelleri

Polaris Parmak Arası Terlik Modeli

Polaris Kahverengi Terlik Modeli 165x165 Polaris Terlik Modelleri

Polaris Kahverengi Terlik Modeli

Desen olarak da kız çocuklarda bebek ve çiçek desenleri kullanılırken erkek çocuklarda da araba ve çizgi film karakterleri kullanılmıştır. Bayan ve erkek ayakkabıları ise birbirinden güzel modellerle yeni  sezonda beğeninize sunulmuştur.

 

Polaris Erkek Terlik Modeli 165x165 Polaris Terlik Modelleri

Polaris Erkek Terlik Modeli

Polaris Bayan Terlik Modeli 165x165 Polaris Terlik Modelleri

Polaris Bayan Terlik Modeli

 

Elbise modelleri ve moda konusunda sitemizi takip edebilirsiniz. Ayrıca bir önceki yazımız olan Neon Renk Ayakkabı Modelleri başlıklı makalemizde Neon renk ayakkabılar ve Neon renk modası hakkında bilgiler verilmektedir.

Bunu Herkes Görsün

Benzer Yazılar:

Gelen Aramalar:

kadın takım elbise modelleri tesettürlü (43),polaris terlik modelleri 2014 (25),uygun elbise modelleri (18),en güzel siyah pardesü (18),polaris sandalet modelleri 2013 (16),polaris parmak arası terlik modelleri (15),deri elbise modelleri (14),polari terlik 2014 (13),polaris beyaz terlik (10),Polaris Terlik Modelleri Ve Fiyatları (1)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>