Ucuz Modeller & Elbise Modelleri > Çanta Cüzdan > Polaris Çanta Modelleri

Polaris Çanta Modelleri

Ayakkabı ve terlik markası ile ön plana çıkan Polaris birbirinden güzel kadın, erkek ve çocuk çantaları da üretmeye başlamıştır. Her yıl değişen çanta tasarımlarına ayak uyduran Polaris bayanlar tarafından çok beğenilen modeller üretmiştir.

Polaris Bayan Çanta Modeli Polaris Çanta Modelleri

Polaris Bayan Çanta Modeli

Bayan çanta modellerinde genel olarak Polaris orta yaşlı bayanlar için deri çantalar tasarlamıştır. Bu deri arasında el ve kol çantaları oldukça güzel bir modele sahiptir. Polaris deri çantada olduğu gibi diğer klasik ve spor çantalarda da mükemmel modeller tasarlamıştır.

Polaris Lacivert Sırt Çantası 165x165 Polaris Çanta Modelleri

Polaris Lacivert Sırt Çantası

Polaris Kırmızı Bayan Çanta Modeli 165x165 Polaris Çanta Modelleri

Polaris Kırmızı Bayan Çanta Modeli

Klasik çantalarda omuz çantaları ve portföy çantalar dikkat çekerken spor çantalarda yandan çantalar ve de el çantaları öne çıkmaktadır. Polaris bayan çantalarında olduğu gibi çocuklar için tasarlanan okul çantalarında da gözde markalar arasına girmiştir.

Polaris Winks Çocuk Çanta Modeli 165x165 Polaris Çanta Modelleri

Polaris Winks Çocuk Çanta Modeli

Polaris Bayan Kol Çantası 165x165 Polaris Çanta Modelleri

Polaris Bayan Kol Çantası

Çocuk okul çantalarında çizgi film karakterlerini kullanan Polaris gençlerin kullandığı spor sırt çantalarında ise sade görünümlü modeller tasarlamayı tercih etmiştir.  Erkek çantalarında ise deri yandan askılı ve deri el çantaları erkekler tarafından çok beğenilmektedir.

Elbise modelleri ve moda konusunda sitemizi takip edebilirsiniz. Ayrıca bir önceki yazımız olan Neon Renk Çanta Modelleri başlıklı makalemizde Neon renk modası ve Neon renkli çantalar hakkında bilgiler verilmektedir.

Bunu Herkes Görsün

Benzer Yazılar:

Gelen Aramalar:

polaris canta cesitleri (95),polaris bayan çantaları (38),bayan canta (35),vinx 2014 model cocuk kol cantaları (34),polaris ayakkabi canta modelleri (28),winx 2014 model cocuk kol cantaları (26),polaris kırmızı ayakkabı modelleri (23),polaris bayan cüzdan fiyatları (20),winks bebekler (17),winx çanta (16)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>