Ucuz Modeller & Elbise Modelleri > Takı > Osmanlı Bayan Yüzük Modelleri

Osmanlı Bayan Yüzük Modelleri

Osmanlı Bayan , genellikle az rastlanan modellerdir, genelde otantik modeller şeklinde tarihi yüzükler işlenirken bayan yüzükleri zarif bir yapıya sahip oldukları için üzerinde objelerin yerleştirilmesi zordur.

Osmanlı bayan yüzük modelleri, Osmanlı dönemine ait bir motifi taşımak isteyen bayanlarca çok tercih edilen yüzük modelleridir. Tarihi bir dokuyu taşımak çoğu zaman bayanlar için tercih nedeni olmaktadır.

Osmanlı Motiflerini taşıyan Bayan yüzük modelleri, genellikle lale, mevlana ve tuğraları taşıyan yüzüklerdir. Tuğra taşıyan yüzük modelleri genellikle geçmişte mühür olarak erkekler kullandığı için erkek yüzüklerinde kullanılsa da az da olsa bayan yüzüklerinde de tuğra motiflerine rastlamak mümkündür.

Sultan Hamit Tuğralı Bayan Yüzük Modeli Osmanlı Bayan Yüzük Modelleri

Sultan Hamit Tuğralı Bayan Yüzük Modeli

Osmanlı bayan yüzükleri altın ve gümüş olarak işlenmiş yüzükler olarak edinilebilir. Fakat edinilecek yüzüğün genellikle el işlemesi için de ücretlendirileceği düşünülürse eğer geri satmak için yüzük alıyorsanız tercih etmemelisiniz. Çünkü geri satışı yapıldığında aldığınız ücretten farklı bir ücretle karşılaşabilirsiniz.

İşte sizler için birkaç Osmanlı Motifli Bayan Yüzük Modeli:

Sultan Hamit Tuğralı Bayan Yüzük Modeli 150x150 Osmanlı Bayan Yüzük Modelleri

Sultan Hamit Tuğralı Bayan Yüzük Modeli

Osmanlı Tuğralı Bayan Yüzük Modelleri 150x150 Osmanlı Bayan Yüzük Modelleri

Osmanlı Tuğralı Bayan Yüzük Modelleri

Mevlana Osmanlı Bayan Yüzük Modelleri 150x150 Osmanlı Bayan Yüzük Modelleri

Mevlana Osmanlı Bayan Yüzük Modelleri

 Osmanlı Bayan Yüzük Modelleri

Lale Motifli Osmanlı Bayan Yüzük

Elbise modelleri ve moda konusunda sitemizi takip edebilirsiniz. Ayrıca bir önceki yazımız olan Eski Yüzük Modelleri başlıklı makalemizde Eski Yüzükler ve Yüzük modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bunu Herkes Görsün

Benzer Yazılar:

Gelen Aramalar:

tuğralı altın bayan yüzük (53),altın bayan yüzük modelleri (40),tuğralı bayan yüzükleri (33),osmanli motifli nişan yüzükleri (22),mevlana desenleri (20),osmanlı tuğralı yüzük fiyatları (15),lale sekilleri (15),osmanlı tarzı altın yüzük modelleri (14),tugrali altin yuzukler (12),tugrali nisan yuzukleri (11)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>