Ucuz Modeller & Elbise Modelleri > Ayakkabı > Nike Çocuk Spor Ayakkabı Modelleri

Nike Çocuk Spor Ayakkabı Modelleri

Kadın ve erkekler için sevilen tarzlarda ayakkabılar üreten Nike yeni sezona da hem kadın hem erkek hemde çocuk ayakkabıları ile damgasını vuracağa benziyor. Çocuk spor ayakkabılarını tasarlarken ve üretirken oldukça titiz davranan Nike mükemmel ayakkabı modelleri ortaya çıkarmıştır.

Nike Yeşil Çocuk Spor Ayakkabı Modeli Nike Çocuk Spor Ayakkabı Modelleri

Nike Yeşil Çocuk Spor Ayakkabı Modeli

Nike erkek çocuk ayakkabılarını tasarlarken ağırlıklı olarak mavi , gri, kahverengi ve lacivert renklerini kullanırken kız çocukların ayakkabılarında da kırmızı, turuncu, yeşil, sarı, pembe ve mor gibi cıvıl cıvıl renkleri kullanmıştır. Nike ayakkabı tasarımlarının yanı sıra kız ve erkek çocukların spor ayakkabılarının rahat ve ayağa zara vermeyecek şekilde üretilmesine dikkat etmiştir.

Siyah Nike Çocuk Spor Ayakkabı Modeli 165x165 Nike Çocuk Spor Ayakkabı Modelleri

Siyah Nike Çocuk Spor Ayakkabı Modeli

Pembe Renk Nike Kız Çocuk Spor Ayakkabı Modeli 165x165 Nike Çocuk Spor Ayakkabı Modelleri

Pembe Renk Nike Kız Çocuk Spor Ayakkabı Modeli

Nike kız ve erkek çocuk ayakkabılarında aileler genel olarak beyaz renk çabuk kirlendiği için diğer renklerdeki özellikle koyu renklerdeki ayakkabıları tercih ediyorlar. Bazı aileler ise beyaz renk ayakkabılar daha orijinal bir görünüme sahip olduğu için bu ayakkabılar tercih etmektedirler.

Nike Lacivert Çocuk Spor Ayakkabı Modeli 165x165 Nike Çocuk Spor Ayakkabı Modelleri

Nike Lacivert Çocuk Spor Ayakkabı Modeli

Beyaz Renk Nike Erkek Çocuk Spor Ayakkabı Modeli 165x165 Nike Çocuk Spor Ayakkabı Modelleri

Beyaz Renk Nike Erkek Çocuk Spor Ayakkabı Modeli

Elbise modelleri ve moda konusunda sitemizi takip edebilirsiniz. Ayrıca bir önceki yazımız olan Flo Bayan Ayakkabı Modelleri başlıklı makalemizde Ayakkabı Modelleri, Flo ayakkabılar ve Flo bayan giyim hakkında bilgiler verilmektedir.

Bunu Herkes Görsün

Benzer Yazılar:

Gelen Aramalar:

erkek çoçuk ayakkabı modeli (126),kiz spor ayakkabisi (44),çocuklar için ayakkabılar (44),nike ayakkabı#hl=tr (35),nike mavili turunculu spor ayakkabısı (34),pembe nike spor ayakkabı (34),nike ayakkabi çocukların (33),nike çocuk ayakkabıları erkek (32),sefamerve abiye giyim (30),nike erkek çocuk spor ayakkabı (29)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>