Ucuz Modeller & Elbise Modelleri > Elbise Modelleri > Pantolon > Loft Pantolon Modelleri

Loft Pantolon Modelleri

Bir Fransız markası olan Loft yaklaşık 45 yıldır giyim sektöründe önder bir marka olarak göze çarpmaktadır. Özellikle Loft ismi bize bir zamanların modası olan buz mavisi ve çift dikişli paça jean tasarımlarını hatırlatmaktadır.

Loft Düz Paça Pantolon Modelleri Loft Pantolon Modelleri

Loft Düz Paça

Loft Türkiye de ise kısa bir zamanda ünlü bir pantolon markası haline gelmeyi başarmıştır. Birbirinden güzel kot tasarımları ile hem erkekler tarafından hemde bayanalar tarafından en çok tercih edilen bir kot markası haline gelmiştir.

Loft Dar Paça Pantolon Modelleri 165x165 Loft Pantolon Modelleri

Loft Dar Paça Pantolon Modelleri

Loft Çizme Paça Pantolon Modeli 165x165 Loft Pantolon Modelleri

Loft Çizme Paça Pantolon Modeli

Loft boru paça, İspanyol paça, bot paça ve geniş paçalı pantolon tasarımları ile göze çarpan bir markadır. Loft koyu renkli pantolon modelleri ve açık renkli pantolon modellerinin dışında buz mavisi ve su yeşili pantolon modelleri ile de göze çarpmaktadır.

Koyu Renk Loft Pantolon Modelleri 165x165 Loft Pantolon Modelleri

Koyu Renk Loft Pantolon Modelleri

İspanyol Paça Loft Pantolon Modelelri 165x165 Loft Pantolon Modelleri

İspanyol Paça Loft Pantolon Modelelri

Elbise modelleri ve moda konusunda sitemizi takip edebilirsiniz. Ayrıca bir önceki yazımız olan 2014 Zara Pantolon Modelleri başlıklı makalemizde 2014 giyim modelleri, Zara giyim ve Zara pantolonlar hakkında bilgiler verilmektedir.

Bunu Herkes Görsün

Benzer Yazılar:

Gelen Aramalar:

loft bayan pantolon modelleri (27),pantolon cizme kombinleri (19),dar paça pantolon türbanlı (13),loft genis paca pantolon (11)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>