Ucuz Modeller & Elbise Modelleri > Elbise Modelleri > Kolsuz Mont Modelleri

Kolsuz Mont Modelleri

Kış aylarında sıkça tercih edilen ve içe giyilen farklı kazaklarla kombine edilen, muhteşem bir görüntü yakalamak isteyenlerin ilk tercihi olmasa da bu sene moda olacağa benziyor. Genelde pofuduk bir yapıya sahi olan Kolsuz Montlar iyi kombine edildiğinde hanımların üzerinde çok şık duruyor.

kolsuz mont modelleriyle şık bir görünüm Kolsuz Mont Modelleri

Kışlık Kolsuz Mont Modelleriyle Şık Bir Görünüm

İçi pamuklu olmasından dolayı kış aylarında çok sıcak tutacağı kesindir. Deri ve kumaş modelleriyle her markanın kreasyonunda yer alan Kolsuz Mont modelleri yazın ve kışın tercih edilebilir. Yazın ince modeller tercih edilirken kışın ise daha çok pamuklu olanlar tercih edilir. Kapşonlu modelleriyle başınızı da soğuktan koruyabilirsiniz.

Beyaz ve Klasik Kolsuz Mont Modelleri 170x170 Kolsuz Mont Modelleri

Beyaz ve Klasik Kolsuz Mont Modelleri

Bordo ve Krem Kolsuz Mont Modelleri 170x170 Kolsuz Mont Modelleri

Bordo ve Gri Kolsuz Mont Modelleri

Kombin Önerisi

İçinize giyeceğiniz siyah bir kazak, kırmızı bir kolsuz mont, güzel dar pantolon ve geniş kahverengi bir kemer ile muhteşem bir kombin oluşturabilirsiniz. Kış aylarında giyecekseniz başınızı üşütmemeniz için ve kombine etmek için ise kırmızı ve beyaz tonlarında bir bere kullanabilirsiniz. Saçlarınızı toplamadan düz bir şekilde bırakırsanız sizin için daha iyi olacaktır. Bu tarz kıyafetlerde saçların topuz olması sizi rahatsız edebilir.

Mavi Renkli Kolsuz Mont Modelleri 170x170 Kolsuz Mont Modelleri

Mavi Renkli Kolsuz Mont Modelleri

Siyah Renkli Kolsuz Mont Modelleri 170x170 Kolsuz Mont Modelleri

Siyah Renkli Kolsuz Mont Modelleri

Şişme Kolsuz Mont Modelleri 170x170 Kolsuz Mont Modelleri

Şişme Kolsuz Mont Modelleri

Elbise modelleri ve moda konusunda sitemizi takip edebilirsiniz. Ayrıca bir önceki yazımız olan 2014 Zara Pantolon Modelleri başlıklı makalemizde 2014 giyim modelleri, Zara giyim ve Zara pantolonlar hakkında bilgiler verilmektedir.

Bunu Herkes Görsün

Benzer Yazılar:

Gelen Aramalar:

kolsuz mont (106),kolsuz mont erkek (59),kolsuz montlar (54),kolsuz ceket modelleri (41),kolsuz mont modelleri (31),kolsuz mont bayan (23),kolsuz ceket (22),bayan kolsuz mont (21),kolsuz yelek erkek (18),parlak şişme mont (13)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>