Ucuz Modeller & Elbise Modelleri > Tesettür Giyim > Pardesü > Kayra Pardesü Modelleri

Kayra Pardesü Modelleri

Pardesü markaları arasında son yıllarda kendini gösteren markalardan biri de kayradır. pardüseler tesettürlü bayanların gözdesi olacak sekilde oldukça şık tasarlanmıştır. pardesü 1992 yılından bu yana manto ve kaban üretimi ile konfeksyon sahasında gözde olmayı başarmış markalardan biridir.

 Kayra Pardesü Modelleri

Bu siyah renkli kayra pardesü modeli oldukça hoş bir görünüme sahiptir. Asimetrik düğmeleri vede sade görünümü ile bu model çok tercih edilen modelelr arasındadır.

Günümüzde ise bu yelpazesini genişleterek özellikle tesettürlü bayanların giyim modasını oluşturan gözde markalar arasına girmeti başarmıştır. Kayra sadece ülkemizde değil yurt dışında da bu başarısını hızla sürdürmeyi başarmıştır.

 Kayra Pardesü Modelleri

Bu yıla damgasını vuran renklerden biride zümrüt yeşilidir. Bu pardesü modeli de bu yıl çok kullanılan modellerden biri olmuştur. Üst kısmın ceket görünümünde olması vede kahverengi kemeri ile mükemmel bir görünüm sergilemektedir.

Kayra pardesülerde her renk ve her tasarımda modeller tesettürlü bayanalrın oldukça hoşuna gidecek tarzdadır. Özellikle bu yıl pardesülerde mavinin tonaları ve de zümrüt yeşilin tonları sıkça kullanılmıştır.

 Kayra Pardesü Modelleri

Bu kahverengi kayra pardesü modeli sade şıklıktan yana olanlar için mükemmel bir tarza sahiptir. Pardesünün kol kıvrımlarının renklendirilmesi ve de düğmlerin ile kemerinin uyumu oldukça hoş bir görünüm sunmaktadır.

 Kayra Pardesü Modelleri

Bu pardesü oldukça klasik bir görünüme sahiptir. Gerek boyun kısmından başlayarak aşağı kadar inen diğmeleri gereksede kol ve belde bulunan klasik kemeri ile göz kamaştırmaktadır.

 Kayra Pardesü Modelleri

Petrol mavisi son zamanlarda pardesülerde kullanılan renkler arasında başta gelmektedir. Bu pardesü modeli ise üst kısmının cepken görünümü vede bebe yakası ile oldukça hoş bir görünüme sahiptir.

 Kayra Pardesü Modelleri

Bu laciver pardesü modeli oldukça ilignç bir tarza sahiptir. Bu pardesü modelinde kahverengi ve lacivert oldukça hoş bir görünüm yakalamıştır. Pardesünün kol detaylarında bulunan çizgiler vede bel kısmında ki izncirleri oldukça güzel görünümler oluşturmaktadır.

 Kayra Pardesü Modelleri

Sadeliği seven bayanlar için bu pardesü modeli oldukça hoş bir görünüme aghiptir. Boyun kısmında bulunan üç düğmesi vede bel kısmında ki sade kemeri pardesüye mükemmel bir görünüm vermiştir.

Elbise modelleri ve moda konusunda sitemizi takip edebilirsiniz. Ayrıca bir önceki yazımız olan Armine Bluz Modelleri başlıklı makalemizde 2013 Armine, 2013 armine bluz modelleri ve 2013 armine bluzlar hakkında bilgiler verilmektedir.

Bunu Herkes Görsün

Benzer Yazılar:

Gelen Aramalar:

pardesü modelleri (44622),pardesü (14534),tesettür pardesü modelleri (680),lacivert pardesü (358),yeni sezon pardesü modelleri (327),spor pardesü modelleri (261),orta yaş pardesü modelleri (188),beyaz pardesü modelleri (119),Kayra Yeni Sezon Pardesü (119),sefamerve uzun elbise modelleri (118)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>