Ucuz Modeller & Elbise Modelleri > Elbise Modelleri > Abiye Elbise > Kadife Abiye Modelleri

Kadife Abiye Modelleri

Kadife Sik Abiyeler Kadife Abiye Modelleri

Kadife Şık Abiyeler


Kadife abiye elbiseler kendi başına çok şık ve ağır duran elbise türlerinden biridir. Çeşitli ilavelerle olduğundan çok daha şık hale sokulabilir.

Son yıllarda karşımıza çıkan kadife ve dantel uyumu; elbiselerin doğru tasarımla ne kadar şık olabileceğini göstermiştir. Kadife abiye elbise modellerinde kullanılan renkler; mor, siyah, kırmızı ve bordodur. Bu renkler kadife kumaşlarda göz alıcı durur.

Önceki yıllarda uzun ve düz seçilirken; şimdilerde mini elbiselerde de görülmektedir. Belinde kemer olan ve aşağıya doğru kloş etek formundaki elbiseler genç bayanlar arasında sıklıkla tercih ediliyor. Uzun ve alta kadar dümdüz inen kadife abiye modelleri orta yaş bayanların hala gözdesi.

Tesettur Kadife Abiye Modelleri 165x165 Kadife Abiye Modelleri

Tesettür Kadife Abiye Modelleri

Kirmizi Kadife Abiye Modeli 165x165 Kadife Abiye Modelleri

Kırmızı Kadife Abiye Modeli

Yeni Sezon Kadife Abiye Elbise Modasi 165x165 Kadife Abiye Modelleri

Yeni Sezon Kadife Abiye Elbise Modası

Lacivert Kadife Abiye Elbise Modeli 165x165 Kadife Abiye Modelleri

Lacivert Uzun Kadife Abiye Elbise Modeli

Omuzlarda kullanılan taş detaylarla elbise daha farklı ve albeniye sahip bir model haline getiriliyor. Sırtı açık kadife abiye modellerinin dekolte kısmına dantel yerleştirilerek; daha alımlı ve kadınsı gözükmenizi sağlayacak birçok çeşidi mevcuttur.

Zumrut Yesili Kadife Abiye Modeli 165x165 Kadife Abiye Modelleri

Zümrüt Yeşili Kadife Abiye Modeli

Kadife Sik Abiyeler 165x165 Kadife Abiye Modelleri

Kadife Şık Abiyeler

Elbise modelleri ve moda konusunda sitemizi takip edebilirsiniz. Ayrıca bir önceki yazımız olan 2014 İpekyol Kaban Modelleri başlıklı makalemizde İpekyol giyim ve İpekyol Kabanlar hakkında bilgiler verilmektedir.

Bunu Herkes Görsün

Benzer Yazılar:

Gelen Aramalar:

abiye kadife elbise modelleri 2013 (127),abiye ara boy elbiseler (82),tesettür kadife elbise modelleri 2013 (64),lacivert abiyeler (43),kadife tesettür elbiseler (41),tasli kadife abiye modelleri (41),petrol mavisi siyah elbise armine (41),yeni sezon abiyeler (36),anne kadife kapali abiye modelleri (36),kırmızı renk ceket abiye (32)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>