Ucuz Modeller & Elbise Modelleri > Dekorasyon > Gece Lambası Modelleri

Gece Lambası Modelleri

Gece lambaları önceleri aydınlatıcı olarak kullanılmaktaydı. Bunun dışında şekline yada evin dekorasyonuna uygun olup olmamasına pek de önem verilmemekteydi. Ancak son yıllarda ev dekorasyonunun en önemli unsurlarından biri olmuştur.

Birbirinden ilginç gece lambaları üretilmiştir. Bu lambalar hem gençlerin hem çocukların hemde ebeveynlerin zevklerine uygun olarak tasarlanmıştır. Tasarlanan bu modeller yatak odası dizaynının vazgeçilmezleri arasına kolayca girmiştir.

Allah Yazılı Gece Lambaları Gece Lambası Modelleri

Allah yazılı bu gece lambası klasik bir yatak odası için mükemmel bir modeldir.

Yatak odası dizaynının vazgeçilmezleri arasında bir numara olan gece lambalarının sevimli olanlarının yanı sıra korkutucu olanları da bulunmaktadır. Bunlar asılan adam şeklinde ki gece lambası hatta eli prize giren bir bebek şeklinde ki lambalardır.

Gece lambalarının korkutucu olanlarının yanı sıra oldukça sevimli olanları da mevcut bu sevimli lambaları ise genç kız odaları dizayn edilirken çok kullanılmaktadır.

Mantar Şeklinde Ki Gece Lambası Modeli Gece Lambası Modelleri

Minik yeşil, kırmızı, mavi mantar görünümünde ki bu gece lambası modeli oldukça hoş bir görünüme sahiptir.

Kaplumbağa Şeklinde Gece Lambası Gece Lambası Modelleri

Kaplumbağa görünümünde ki bu gece lambası duvarlara yıldız görünümü vererek içerisini gökyüzü görünümüne kavuşturmaktadır.

Dekoratif Ucuz Gece Lambaları Gece Lambası Modelleri

yatak odasının en büyük tamamlayıcılarından biri olmuştur.

Asılmış Adam Şeklindeki Gece Lambası Gece Lambası Modelleri

Bu asılmış adam görünümünde ki gece lambası oldukça ilginç bir modeli sahiptir. Asılan adamın boyun kısmında ki lambadan yayılan ışık etrafı aydınlatmaktadır.

Elbise modelleri ve moda konusunda sitemizi takip edebilirsiniz. Ayrıca bir önceki yazımız olan Yer Minderi Modelleri başlıklı makalemizde yer minderi, yer minderi dekorasyon ve yer minderleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bunu Herkes Görsün

Benzer Yazılar:

  • Hiç Benzer Yazı Yok

Gelen Aramalar:

gece lambası (199),gece lambası modelleri (153),gece lambaları (100),gece (97),asılan adam (69),yatak odası gece lambaları (38),asılmıs adam (30),gece lambası nasıl yapılır (18),en guzel gece lambalari (17),lambalar (17)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>