Ucuz Modeller & Elbise Modelleri > Dekorasyon > Duvar Kağıdı Modelleri

Duvar Kağıdı Modelleri

Modanın bu kadar çok gelişmesi dekorasyon dünyasına kesinlikle olumlu derecede yansıdı.  Son yıllarda üretilen rengarenk duvar kağıdı modellerinde bu durumun etkisini görebiliyoruz.

duvar kagitlari4 Duvar Kağıdı Modelleri

Bulunduğu ortamı renklendiren ve pozitif bir etki bırakan duvar kağıtları salon dekorasyonu bu katkıları sayesinde salon dekorasyonunun olmassa olmazı olarak göze çarpıyor. Geçmişte üretilen tek bant modellerin yeni modellerde tarih olduğunu söyleyebiliriz.

Salon dekorasyonu deyince akla gelen ilk unsurlardan biri duvar kağıdı modelleridir. Kolay kullanımı ve ev dekorasyonuna katkı sağlayan yapısı sayesinde duvar kağıtları son yıllarda evlerimizde oldukça tercih edilmektedir. Teknolojinin bizlere sağladığı faydalardan duvar kağıdı modellerinde de faydalanıyoruz.

Rengarenk ve birbirinden güzel duvar kağıtlarına sizler için derlediğimiz galerimizden ulaşabilirsiniz..

duvar kagitlari6 Duvar Kağıdı Modelleri

Rengarenk canlı renklerin kullanıldığı araba modellerinin yer aldığı çocuklar için oldukça ilgi çekici görsllerin resmedildiği hoş bir duvar kağıdı modeli, çocuk odası için güzel bir örnek

duvar kagitlari5 Duvar Kağıdı Modelleri

Beyaz üzerine gri-krem rengi tonlarına yakın bir renkte yaprak modellerinin resmedildiği sade ve şık bir duvar kağıdı tasarımı…

duvar kagitlari3 Duvar Kağıdı Modelleri

Sade bir şeklin beyaz zemin üzerinde tekrarı ile oluşturulmuş bu duvar kağıdı oldukça şık ve sade bir tasarıma konu olmuş…

duvar kagitlari2 Duvar Kağıdı Modelleri

Asimetrik siyah şekillerin yer aldığı beyaz zeminin kullanıldığı bu duvar kağıdı oldukça dikkat çekici, eşyalarınızla uyumlu olarak kullandığınızda oldukça şık durabilir.

Elbise modelleri ve moda konusunda sitemizi takip edebilirsiniz. Ayrıca bir önceki yazımız olan İlginç Akvaryum Modelleri başlıklı makalemizde ilginç akvaryum dekorasyonları ve ilginç akvaryum modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bunu Herkes Görsün

Benzer Yazılar:

  • Hiç Benzer Yazı Yok

Gelen Aramalar:

duvar kağıdı modelleri (83),sade salon kagitlari (50),sade duvar kağıdı modelleri (25),asimetrik ev duvar kagitlari (24),ev duvar kağıtları (17),salon için duvar kağıtları modelleri (17),telefon duvar kağıdı modelleri (15),krem asimetrik desenli halı (11),duvar kağıdı modelleri ankara (10),salon takımları ve duvar kagidi kombinleri (10)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>