Ucuz Modeller & Elbise Modelleri > Ayakkabı > Dolgu Topuk Spor Ayakkabı Modelleri

Dolgu Topuk Spor Ayakkabı Modelleri

Spor ayakkabılar artık daha renkli ve değişik şekillerle karşımıza çıkıyor. Spor ayakkabı konusunda çığır açan modellerden biride dolgu topuk spor ayakkabılardır.

Siyah Puantiyeli Dolgu Topuk Yeni Moda Ayakkabi Dolgu Topuk Spor Ayakkabı Modelleri

Siyah Puantiyeli Dolgu Topuk Yeni Moda Ayakkabı

Spor giyim artık rahatlıktan çıkıyor. Düz olan spor ayakkabılar yerini dolgu topuklara bıraktı. Dolgu topuklar diğer topuklu ayakkabılara göre daha rahattır. Bunu bilen bayanlar dolgu topuk spor ayakkabı giymekten rahatsızlık duymuyorlar. Topukları 7 cm’yi bile bulan dolgu topuk spor ayakkabı modelleri, doğru kullanıldığında sizi bir tık daha şık gösterebilir.

Beyaz Dolgu Topuk Spor Ayakkabi 165x165 Dolgu Topuk Spor Ayakkabı Modelleri

Beyaz Dolgu Topuk Spor Ayakkabı

Dolgu Topuk Zumrut Yesili Spor 165x165 Dolgu Topuk Spor Ayakkabı Modelleri

Dolgu Topuk Zümrüt Yeşili Spor

Renk renk modelleri ve tasarımlarıyla çok farklı detaylara sahip dolgu topuk spor ayakkabılar mevcuttur. Leopar desenli, deri veya tamamen taş süslemeli dolgu topuk ayakkabılarınızla bir partiye bile katılabilirsiniz.

Kirmizi Dolgu Topuk Spor Ayakkabi Modeli 165x165 Dolgu Topuk Spor Ayakkabı Modelleri

Kırmızı Dolgu Topuk Spor Ayakkabı Modeli

Dolgu Topuklu Kot Gorunumlu Spor Ayakkabi 165x165 Dolgu Topuk Spor Ayakkabı Modelleri

Dolgu Topuklu Kot Görünümlü Spor Ayakkabi

Özellikle kış mevsiminde veya sonbaharda da tercih edilen dolgu topuk spor ayakkabı renkleri; siyah, kahverengi, ve gri gibi renklerden oluşmaktadır. Kış mevsiminin havasına uygun renklerle sizde boyunuzu olduğundan daha uzun gösterebilirsiniz.

Elbise modelleri ve moda konusunda sitemizi takip edebilirsiniz. Ayrıca bir önceki yazımız olan Flo Bayan Ayakkabı Modelleri başlıklı makalemizde Ayakkabı Modelleri, Flo ayakkabılar ve Flo bayan giyim hakkında bilgiler verilmektedir.

Bunu Herkes Görsün

Benzer Yazılar:

Gelen Aramalar:

dolgu topuk ayakkabi (320),dolgu topuk spor ayakkabı (250),dolgu topuklu ayakkabılar (61),dolgu topuk yarım bot modelleri (41),dolgu topuklu ayakkabı modelleri (33),çocuk icin dolgu topuklu spor ayakkabımodelleri (32),adidas dolgu topuk (26),adidas dolgu topuk spor ayakkabı (25),2013 beyaz dolgu topuk ayakkabı modelleri 7 (22),dolgu topuklu spor ayakkabı modelleri (21)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>