Ucuz Modeller & Elbise Modelleri > Elbise Modelleri > Diz Altı Elbise Modelleri

Diz Altı Elbise Modelleri

Elbiselerde etek boyu sayesinde çok değişik etkiler sahibi olmaktayız. Senenin moda trendlerine uyan her tasarım ve modelde farklı etek boyları kullanılmaktadır. Mini, maxi veya uzun etekler sayesinde vücudumuzdaki bazı kusurları örterek nefis bir şıklık kazanılmaktadır.

Eğer, bacaklarınız kalın ve şişmansa sizin için en iyi etek boyu diz altı eteklerdir. Diz altı elbise modellerinde, ağırlıklı olarak dar ve bele oturan modeller,  belden kloş inen modeller zarif etki yaratmaktadır. Diz altı elbiselerde var olan modeller, genelde rahatlığın ve tarzın yaratıldığı modellerdir. Bu senenin kumaşları olan ketenler, çiçekli kumaşlar yazlık modellerde, kışlıklarda ise gabardin ve yünlü ince kumaşlar kullanılmaktadır. Diz altı elbiselerde ceket içine giyilen düz modeller çalışan kadınların tercihi olmaya her zaman devam etmektedir. Gece kıyafetleri dahil olmak üzere diz altı elbise modelleri, daima şıklığın ve tarzın simgesidir. Diz altı elbiselerde, model ve renk farklılığı ve çeşitleri sayesinde şık ve kaliteli dikkat çekici etki yaratılmaktadır.

işte modeller

diz altı1 Diz Altı Elbise Modelleri

diz 2 Diz Altı Elbise Modelleri

diz3 Diz Altı Elbise Modelleri

diz4 Diz Altı Elbise Modelleri

diz5 Diz Altı Elbise Modelleri

 

Elbise modelleri ve moda konusunda sitemizi takip edebilirsiniz. Ayrıca bir önceki yazımız olan Desenli Yazlık Elbise Modelleri başlıklı makalemizde desenli elbiseler, desenli yazlık elbise kumaşları ve desenli yazlık elbise modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bunu Herkes Görsün

Benzer Yazılar:

Gelen Aramalar:

diz altı elbise modelleri (341),türban kıyafetleri (121),diz altı elbise modelleri ve fiyatları (119),diz boyu elbise modelleri (93),dizde elbise modelleri (60),yazlık dizde elbise modelleri (29),gece kıyafetleri 2014turbanli (28),dizaltı elbiseler (28),tesettür diz altı elbiseler (27),dizde elbiseler (27)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>