Ucuz Modeller & Elbise Modelleri > Elbise Modelleri > Desenli Yazlık Elbise Modelleri

Desenli Yazlık Elbise Modelleri

Yazlık elbiselerde, rahatlık ve şıklık yaratmak çok kolaydır. Uçuşan kumaşlardan dikilen , tasarımcılar tarafından her sene farklı bir tasarım ile yapılmaktadır.

Yazlık elbiselerde desenli kumaşlar ve bu kumaşların yaz ayına çok yakışması sayesinde farklı etkiler yaratılmaktadır. Bu sene beyaz, mavi, yeşil, sarı, kırmızı gibi pek çok desenli kumaştan üretilen modellerde genelde keten, basma ve pazen gibi kumaşlar kullanılmaktadır. Pek çok tasarımcının eski Türk kumaşlarına olan ilgisinin artması sayesinde eskinin desenli kumaşları gene çok moda olmuştur. Üst kısmı bantlı olan ve belden bollaşan veya üstten diz altına kadar boru şeklinde inen önden düğmeli modelleri bu yaz sıklıkla görmekteyiz. Günlük hayatta giyilen yazlık desenli elbise modellerinde konfor ve terletmeyen kumaşlar sayesinde rahatlık yaratılmıştır. Üstelik pek çok desen bir arada kullanılarak, farklı etkilerde yaratılmıştır. Üst kısmı farklı renk, alt kısmı onun kontrasında farklı renk ve desen kullanılan elbiselerde asimetrik kesimler ile kilolu hanımlara da farklı alternatifler yaratılmaktadır.

işte modeller

desen1 Desenli Yazlık Elbise Modelleri

desen2 Desenli Yazlık Elbise Modelleri

desen3 Desenli Yazlık Elbise Modelleri

desen4 Desenli Yazlık Elbise Modelleri

desen5 Desenli Yazlık Elbise Modelleri

 

 

 

 

 

Elbise modelleri ve moda konusunda sitemizi takip edebilirsiniz. Ayrıca bir önceki yazımız olan Kabarık Abiye Modelleri başlıklı makalemizde Abiye modelleri, kabarık abiye ve kabarık abiye elbiseler hakkında bilgiler verilmektedir.

Bunu Herkes Görsün

Benzer Yazılar:

Gelen Aramalar:

basma elbise modelleri (539),yazlık basma elbise pantolon modelleri (16),dikilmiş yazlık elbise modelleri (14)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>