Ucuz Modeller & Elbise Modelleri > Elbise Modelleri > Abiye Elbise > Dantelli Abiye Modelleri

Dantelli Abiye Modelleri

Dantel detaylı abiye modelleri bu yıla damgasını vuracağa benziyor. Her renkte ve her boyda tasarlanan dantel detaylı abiye modellerini düğünlerde, davetlerde kullanarak şık bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Önü Kısa Arkası Uzun Dantelli Abiye Modeli 185x400 Dantelli Abiye Modelleri

Önü Kısa Arkası Uzun Dantelli Abiye Modeli

Dantelli abiye modellerinde genel olarak bayanlar kırmızı ve siyah rengi tercih etmektedirler. Bu renkler üzerine kullanılan dantel detayları mükemmel bir görünüm oluşturmaktadır. Bunların yanı sıra gri, yeşil, gece mavisi,su yeşili, pembe, beyaz, krem rengi ve bordo gibi renklerde kullanılmaktadır. Genel olarak danteller abiyenin rengi ile aynı olarak kullanılsa da bazı tasarımcılar bu renklerin üzerine siyah danteli kullanarak farklı görünümlere imza atmıştır.

Saks Mavisi Dantelli Abiye Modeli 170x170 Dantelli Abiye Modelleri

Saks Mavisi Dantelli Abiye Modeli

Dantelli Turuncu Abiye Modeli 170x170 Dantelli Abiye Modelleri

Dantelli Turuncu Abiye Modeli

Bazı kıyafetlerin hepsi dantel detayları ile süslenirken bazı kıyafetler ise sadece üst kısımlarda dantel detayları kullanılmıştır. Bazı kıyafetlerde ise dantelden kol ve yaka yapılarak mükemmel abiyeler ortaya çıkarılmıştır.

Dantelli Kabarık Abiye Modeli 170x170 Dantelli Abiye Modelleri

Dantelli Kabarık Abiye Modeli

Dantelli Siyah Abiye Modeli 170x170 Dantelli Abiye Modelleri

Dantelli Siyah Abiye Modeli

Dantelli Krem Rengi Abiye Modeli 170x170 Dantelli Abiye Modelleri

Dantelli Krem Rengi Abiye Modeli

Elbise modelleri ve moda konusunda sitemizi takip edebilirsiniz. Ayrıca bir önceki yazımız olan Kız Çocuk Gelinlik Modelleri başlıklı makalemizde 2013 Gelinlik Modelleri, Küçük Kız Gelinlikleri ve Mini Gelinlikler hakkında bilgiler verilmektedir.

Bunu Herkes Görsün

Benzer Yazılar:

  • Hiç Benzer Yazı Yok

Gelen Aramalar:

dantelli abiyeler (339),dantelli abiye (148),mezuniyet elbiseleri önü kısa arkası uzun su yeşili (74),krem renkte balık elbise modelleri (34),kırmızı dantelli abiye modelleri 2013 (25),dantelli balık abiyeler (24),abiye arkasi v yakali kumas tulumlar (21),siyah kumaş elbise modelleri (17),bordo dantelli abiye (16),saks mavisi abiye (16)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>