Ucuz Modeller & Elbise Modelleri > Ayakkabı > Çizme ve bot modelleri 2013

Çizme ve bot modelleri 2013

Ayakkabılar her kadın için çok önemlidir. Her sene değişen büyük bir moda olan ayakkabılarda çizmeler, botlar, ayakkabılar ve abiye modeller belirli trentler oluşturmaktadır. Bu senenin moda trentleri olan platform ve dolgu topuklar 2013 yılını da etkileyecek gibi gözüküyor.

Senenin sonuna doğru yaklaşırken, modacılar 2013 yılının tasarımlarını ufak ufak anlatmaya ve göstermeye başladılar. Bu sene, platform ve dolgu topuk pek çok ayakkabı ve çizme modeli tekrardan geliyor. Bunun yanı sıra kovboy çizmeleri ile sivri burun pek çok modelde çalışılmaya başlanmış. Deri, süet, nubuk olarak tasarlanan botlarda kahverengi, taba ve siyah gene etkisine devam ederken, lastik yağmur çizmeleri her renk tasarlanıyor. İçi sıcak tutsun diye eklenen ek malzemeler ile mavi, yeşil, kırmızı hatta pötikareli modeller sıklıkla karşımıza çıkacak gibi duruyor. Arkadan fermuarlı ve bacaklara lastik gibi giyilen dar çizmeler ile bilekte biten botlarda topuklarda kalınlık veya dolgu dikkat çekici etkisine devam ediyor.

işte modeller

Elbise modelleri ve moda konusunda sitemizi takip edebilirsiniz. Ayrıca bir önceki yazımız olan Platform topuklu ayakkabılar başlıklı makalemizde platform ayakkabı çeşitleri, platform ayakkabı modelleri ve platform topuklu ayakkabılar hakkında bilgiler verilmektedir.

Bunu Herkes Görsün

Benzer Yazılar:

Gelen Aramalar:

saç kesim modelleri ve isimleri (102),kovboy çizme modelleri ve fiyatları (88),kovboy çizmesi kombinleri (70),kovboy ayakkabı fiyatları (49),erkek kovboy çizme modelleri ve fiyatları (42),en ucuz çizme ve botlar (40),arkası lastikli çizme (37),bu senenin bot modelleri (33),ucuz kovboy çizmesi (24),ucuz çizme ve botlar (20)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>