Ucuz Modeller & Elbise Modelleri > Elbise Modelleri > Çiçekli elbise modelleri

Çiçekli elbise modelleri

Bu sene ve geçen sene kadın giyiminde hareketlilik ve eskiye dönüş vardır. Modanın yeni trentler ile sürekli kendini tekrarladığını biliyoruz. Bu eskiye dönüş beraberinde çiçekli basmaları, pazenleri bize geri kazandırmaktadır.

Özellikle bu sene Cemil İpekçi’nin yarattığı bu eski kumaşları geri kazanan moda, hepimizin çok tercih ettiği ve nostaljik bir tarz yaratıyor.Çiçekli elbiselerde, rahat modeller dikkatimizi çekiyor. Üst kısımdan dar ve bele oturan, oradan bollaşan veya üstten askılı, önden düğmeli modeller çok tercih edilir oldular. Çiçekli kumaşlarda genelde içinde kırmızı, pembe ve mavi gibi tonların olduğu kumaşlardan üretilen bu yaz aylarında olduğu kadar, kışında tercih edilecek gibi gözüküyor. Çiçekli kumaşlardan yapılan elbiselerin altında uzun kovboy çizmeleri, üstünde kot ceketler ile spor bir şıklık yaratılmaktadır. Bu yaz, özellikle uçuşan etekli, rahat ince kumaşlardan yapılan çiçekli elbise modelleri bayanlar tarafından çok tercih edilmiştir.

işte modeller

çiçek1 Çiçekli elbise modelleri

çiçek2 Çiçekli elbise modelleri

çiçek3 Çiçekli elbise modelleri

çiçek4 Çiçekli elbise modelleri

çiçek5 Çiçekli elbise modelleri

Elbise modelleri ve moda konusunda sitemizi takip edebilirsiniz. Ayrıca bir önceki yazımız olan Gece kıyafetleri modelleri başlıklı makalemizde Gece kıyafet modelleri, Gece kıyafetleri ve gece modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bunu Herkes Görsün

Benzer Yazılar:

Gelen Aramalar:

basma kumaş elbise modelleri (23),basma kumaş elbiseler (17),çiçekli tesettür elbise (11)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>