Ucuz Modeller & Elbise Modelleri > Elbise Modelleri > Büyük beden kıyafet modelleri

Büyük beden kıyafet modelleri

giyen bayanlar, moda trendlerine uygun ve şık giyiniyorlar. Eskiden, sadece zayıf olan bayanlar için üretim yapan pek çok marka, artık büyük beden kreasyonlarda üretmektedirler. Pantolondan, eteğe ve elbiselere kadar her model ve tarzda bulmak artık çok kolay.

Büyük beden kıyafetlerde, genelde tasarımlar vücut tiplerine göre yapılmaktadır. Eğer alt beden üst bedenden daha fazla kiloluysanız, buna göre göğüsten sıkı ve belden bollaşan kıyafetler üretilmiştir. Üst beden daha kalın, alt beden daha ince ise, üstten hafif dar ve kloş inen, diz altını biraz geçen kıyafetler tasarlanmıştır. Büyük beden kıyafetlerde, genelde dökümlü kumaşlar, şifonlar, ipekliler ve ince kumaşlar tercih edilmektedir. Geniş V yakalı kıyafetlerin, göğüs bölgesini daha küçük göstermesi nedeniyle, bu sene pek çok tasarımda bu stil kıyafetleri görmekteyiz. Bu senenin modası olan sarı, kırmızı ve toprak tonları ile bol çiçekli kumaşlar, büyük beden kıyafetlerde en çok tercih edilenlerdir.

İşte ;

büyük beden 1 195x300 Büyük beden kıyafet modelleri

büyük beden 2 275x300 Büyük beden kıyafet modelleri

büyük beden 3 220x300 Büyük beden kıyafet modelleri

büyük beden 4 275x300 Büyük beden kıyafet modelleri

büyük beden 5 222x300 Büyük beden kıyafet modelleri

büyük beden 6 222x300 Büyük beden kıyafet modelleri

 

Elbise modelleri ve moda konusunda sitemizi takip edebilirsiniz. Ayrıca bir önceki yazımız olan Erkek Elbise Modelleri 2012 başlıklı makalemizde erkek elbise, erkek elbise çeşitleri ve erkek elbise modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bunu Herkes Görsün

Benzer Yazılar:

  • Hiç Benzer Yazı Yok

Gelen Aramalar:

uzun saç modelleri bayan (141),büyük beden siyah elbise modelleri (42),hamilelik paltarlari (36),büyük beden abiye gömlekler (36),boyuk beden toy paltarlari (31),hamile paltarlari (28),büyük beden kıyafet modelleri (26),toy paltarlari2013 (23),boyuk beden paltarlar (23),büyük beden kürk (15)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>