Ucuz Modeller & Elbise Modelleri > Elbise Modelleri > Büyük Beden Abiye Elbiseler

Büyük Beden Abiye Elbiseler

Büyük beden abiye kıyafetler günümüzde her tasarımcının kreasyonun da rahatlıkla bulunan tasarımlardır. Eski dönemde büyük beden kıyafet bulamayan hanımlar genelde kendileri dikerken bu gün her mağazada ve vitrinde büyük beden şıklığı ve senenin moda trendlerin de elbiseler görmekteyiz.

Büyük beden abiye elbiselerde her şey düşünülmüştür. Bedenin alt kısmı, üst kısmından daha kilolu ise bele oturan ve belden bollaşan kıyafetler, üst kısmı fazla alt kısmı ince ise, V yakalar ve dar etekler dikkat çekicidir. Büyük beden abiye elbiselerde hakim renk daima siyah olsa da, bu yıl mavi, sarı, yeşil, turuncu, mor gibi tonlarda dikkat çekmektedir. Genelde büyük beden abiye elbiselerde desenli kumaşlar pek kullanılmaz fakat hep ince ve dökümlü kumaşlar tercih edilir. Şifon, ipekliler, saten gibi dökümlü kumaşlar sayesinde vücuttaki fazlalıklar kapatılmakta ve daha zarif bir görsellik yaratılmaktadır. Büyük beden abiyelerde bu yıl çok fazla görünen, taşlar ve pul payet işlemeler sayesinde gece şıklığının görkemi yaratılmaktadır.

işte modeller

abiye1 Büyük Beden Abiye Elbiseler

abiye2 Büyük Beden Abiye Elbiseler

abiye3 Büyük Beden Abiye Elbiseler

abiye4 Büyük Beden Abiye Elbiseler

abiye5 Büyük Beden Abiye Elbiseler

Elbise modelleri ve moda konusunda sitemizi takip edebilirsiniz. Ayrıca bir önceki yazımız olan Yazlık Elbise Modelleri başlıklı makalemizde askılı yazlık elbise, çiçek desenli yazlık elbise ve straplez yazlık elbise hakkında bilgiler verilmektedir.

Bunu Herkes Görsün

Benzer Yazılar:

Gelen Aramalar:

buyuk beden payetli elbise (53),Sefamerve büyük beden Abiye Elbiseler (41),44 beden abiye (35),puma 2012 ayakkabı modelleri (24),büyük beden payetli abiye (21),buyukbedenabiyeelbiseler (19),dökümlü yazlık elbise (18),44 beden gelinlik (15),seçil büyük beden modelleri (15),büyük beden abiye uzun gece elbise (13)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>