Ucuz Modeller & Elbise Modelleri > Elbise Modelleri > Bayan elbise 2012 modelleri

Bayan elbise 2012 modelleri

Modaya yön veren kadınlar, her zaman farklı ve değişik tasarımlara ilgi duyarlar. Kadın doğasında olan şıklık ve estetik duygusu sayesinde, moda trendleri şekillenmekte ve farklı tasarımlar ortaya çıkmaktadır.

2012 yılının elbise modellerinde, biraz eskiye dönüş izlerine rastlamaktayız.  Genelde çiçekli, eskinin pazen kumaşlarından yapılan neşeli ve sevimli elbiselere, gündelik hayatta bol miktarda rastlamaktayız. Bunun yanı sıra, özel dökümlü kumaşlardan yapılan, göğüs bölgesinden oturan ve beli iyi kavrayan düz modeller de dikkat çekicidir. Bu modellerin yaka kısımlarındaki çiçek ve fiyonklar sayesinde klasiklikten, bir nebze modernliğin esintileri verilmeye çalışılmıştır. Renklerde, sarı, kırmızı, siyah tonları ile beyaz çokça tercih edilmektedir. Elbiselerde olan asimetrik kesimler, sırt dekolteleri veya göğüs dekolteleri, yerini askılı, straplez veya hafif kollu yuvarlak yakalara bırakmıştır. Bu sene, sadelik ve zariflik hakimdir ve sadece renklerdeki fazlalık sayesinde, dikkat çekici izler yaratılmaktadır. Bayan elbise modellerinde klasik sevenler için, siyah her zamanki gibi modeller arasında başı çekmektedir. Fakat renklerin yılı olan 2012 tarzı, çok renklilik ve sadeliğin yılıdır.

işte 2012 elbise modelleri,

elbise1 Bayan elbise 2012 modelleri

elbise2 Bayan elbise 2012 modelleri

elbise3 Bayan elbise 2012 modelleri

elbise4 Bayan elbise 2012 modelleri

elbise5 Bayan elbise 2012 modelleri

elbise6 Bayan elbise 2012 modelleri

ve moda konusunda sitemizi takip edebilirsiniz. Ayrıca bir önceki yazımız olan Gece Kıyafetleri 2012 Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bunu Herkes Görsün

Benzer Yazılar:

Gelen Aramalar:

takı modelleri 2012 (23)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>