Ucuz Modeller & Elbise Modelleri > Elbise Modelleri > Abiye Elbise > Balık Etek Abiye Modelleri

Balık Etek Abiye Modelleri

Balık etek abiye elbise modası geçmeyen nadir modeller arasındadır. Her yıl ve her sezonun gözde modelleri arasında bulunan balık etek abiye elbise modelleri özellikle ünlüler tarafından sıkça tercih edilmektedir.

Payetli Balık Etek Abiye Modeli Balık Etek Abiye Modelleri

Payetli Balık Etek Abiye Modeli

Balık etek abiye elbiseleri şık bir davette veya düğünde giyerek tüm dikkatleri kolaylıkla üstünüze çekebilirsiniz. Yeniz sezon renklere uygun olarak tasarlanan balık etek abiye elbise modellerinde krem rengi, kırmızı, mavi, yeşil ve mor renkler göze çarpmaktadır. Balık etek abiye elbise modellerinde genel olarak saten kumaş kullanılmıştır. Bunun dışında ise dantelli kumaşlar ve de krep kumaşlar da kullanılmıştır.

Sarı Balık Etek Abiye Modeli 165x165 Balık Etek Abiye Modelleri

Sarı Balık Etek Abiye Modeli

Pembe Balık Etek Abiye Modeli 165x165 Balık Etek Abiye Modelleri

Pembe Balık Etek Abiye Modeli

Balık etek abiye elbise modellerinde bayanların en çok tercih ettiği ve yeni sezona damgasını vuran modeller arasında eteği tüllerle kabartılmış modeller ön sıralardadır.

Mavi Balık Etek Abiye Modeli 165x165 Balık Etek Abiye Modelleri

Mavi Balık Etek Abiye Modeli

Kırmızı Balık Etek Abiye Modeli 165x165 Balık Etek Abiye Modelleri

Kırmızı Balık Etek Abiye Modeli

Elbise modelleri ve moda konusunda sitemizi takip edebilirsiniz. Ayrıca bir önceki yazımız olan Kız Çocuk Gelinlik Modelleri başlıklı makalemizde 2013 Gelinlik Modelleri, Küçük Kız Gelinlikleri ve Mini Gelinlikler hakkında bilgiler verilmektedir.

Bunu Herkes Görsün

Benzer Yazılar:

Gelen Aramalar:

balık abiye (50),Görsel abiye modelleri (49),balik etek tesettur abiyeler (34),kirmizi balık abiye modelleri (31),somon rengi balık elbise (31),etegi kabarik elbiseler (28),tul balik elbiseler (28),kırmızı balık elbiseler (27),balık etek abiye tesettür (26),balık nişanlık modelleri pembe (26)

Pastel Renkli Abiye Modelleri” üzerine 2 düşünce

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>