Ucuz Modeller & Elbise Modelleri > Bakım > Ayak Kokusu Nasıl Giderilir

Ayak Kokusu Nasıl Giderilir

, terleyen ayaklarda oluşan bakteriler tarafından oluşmaktadır. Bakterilerin yoğun bir şekilde nemli alanlarda artması ile oluşan ciddi bir problemdir. yüzünden pek çok insan rahatsız olmaktadır.

Ayak kokusu giderme Ayak Kokusu Nasıl Giderilir

Ayak kokusundan kurtulmak için, ayak temizliğine önem verin. Ayaklarınızın bakımını yapın.

Ayak kokusunu engellemek için, akşamları eve geldiğinizde tuzlu su dolu ılık bir leğende ayaklarınızı yaklaşık 30 dakika kadar bekletin ve ılık su ile durulayın. Kokan ayakkabılarınızı bir daha giymeyin ve deri , nefes alan ayakkabılar tercih edin. Pamuklu ve terletmeyen çorap kullanmaya gayret edin. Ayak kokusunun başlıca nedenlerinden biri ayakta oluşan mantar enfeksiyonlarıdır. Bu nedenle mantarı engelleyen kremler ve bazen de ağızdan hap alımı yapılabilir. Bu nedenle öncelikle bir hekime gözükmekte fayda vardır. Ayaklarınızdaki kokudan kurtulmanın en önemli konusu akşamları ayakların hava almasını sağlamak ve parmak aralarına pamuk takılarak o kısımlarında havalandırılmasıdır. Başkalarına ait olan terlik, ayakkabıları kullanmayın. Nasıl temizlendiğini bilmediğiniz havuz ve banyolara girmeyin. Tırnaklarınızın ezilmesine izin vermeyin ve dar ayakkabı tercihi yapmayın.

Ayaklarınızın kokusunu engelleyin Ayak Kokusu Nasıl Giderilir

Ayaklarınızın temizliğine özen gösterin. Ayak kokusundan kurtulun.

Ayak kokusunu gidermek1 Ayak Kokusu Nasıl Giderilir

Ayak bakımına önem verin. Ayaklarınızın kokmasını engelleyin.

Ayak koku sorunu Ayak Kokusu Nasıl Giderilir

Ayak koku sorunundan kurtulmak için, ayak bakımınızı yapın.

Ayak bakımı ve koku giderme1 Ayak Kokusu Nasıl Giderilir

Ayak bakımınızı yapın. Ayak sağlığınızı koruyun.

Elbise modelleri ve moda konusunda sitemizi takip edebilirsiniz. Ayrıca bir önceki yazımız olan Ayak Kokusu Nasıl Geçer başlıklı makalemizde , Ayak kokusu ve ayak sağlığı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bunu Herkes Görsün

Benzer Yazılar:

Gelen Aramalar:

ayak (1091),ayak bakımı (108)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>