Ucuz Modeller & Elbise Modelleri > Bakım > Ayak Kokusu Nasıl Geçer

Ayak Kokusu Nasıl Geçer

rahatsız edici bir sorundur. Kesinlikle çözümlenmesi gerekmektedir. Pek çok nedeni olan , mantar, ayakta bakteri oluşumu gibi nedenler ile olmaktadır. Peki, nasıl geçer diyorsanız, Öncelikle, bir hekime danışmakta fayda vardır.

Ayak kokusunu gidermek Ayak Kokusu Nasıl Geçer

Ayak kokusunu önlemek için, ayakkabılarınıza özen gösterin. Gerekirse değiştirin.

Ayaklarda mantar oluşumu varsa tedavi edilmelidir. Ayaklarda aşırı terleme ile bakteri oluşuyorsa, ilk olarak pamuklu çoraplar giyilmelidir. Ayakkabı seçimlerinde dar olamayan ve hava alan ayakkabı seçimi yapılmalıdır. Bu yüzden üretilen özel seri ayakkabılarda vardır. Evinizde demlenen çay ile ılık suyu karıştırın. İçine bir miktar tuz atın ve ayakları bu su ile yıkayın. Kokunun azaldığını fark edeceksiniz. Uzun süre ayakta kalmanız gerekiyorsa ayak altı tabanlıklardan kullanmaya gayret edin. Bütün eczanelerden satın alabilirsiniz. Ayaklar için özel üretilen pudralarını ayakkabı tabanlarına dökün ve pamuklu çoraplar ile ayakkabıları giyin. Kokunun azaldığını fark edeceksiniz. Tabanlarınıza ponza taşı ile temizlik yapın, nasırınız varsa mutlaka ya aldırın ya da nasır bandı kullanın. Bütün bunlar ayaklarda koku oluşumunu sağlayabilirler. Ayaklarda çatlaklar varsa, enfeksiyon kapmış olabilirsiniz. Bu nedenle mutlaka hekime gözükün.

Ayak sağlığı Ayak Kokusu Nasıl Geçer

Ayak sağlığınıza dikkat edin. Ayak kokusundan kurtulun.

Ayak kokusunu engellemek Ayak Kokusu Nasıl Geçer

Ayağınızın kokmasını önlemek için gerekirse doktora görünün. Sağlık kazanın.

Ayak bakımı ve koku giderme Ayak Kokusu Nasıl Geçer

Ayak sağlığınıza önem verin. Ayak kokularına önlem alın.

Ayak bakımı ve ayak kokusunu gidermek Ayak Kokusu Nasıl Geçer

Ayak kokusunu gidermek için ayak temizliğine dikkat edin. Sağlığınızı koruyun.

Elbise modelleri ve moda konusunda sitemizi takip edebilirsiniz. Ayrıca bir önceki yazımız olan Bitkisel Yüz Bakımı başlıklı makalemizde Bitkisel cilt bakımı, yüz bakımı ve Yüz maskesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bunu Herkes Görsün

Benzer Yazılar:

Gelen Aramalar:

erkek ayakları (39),erkek ayak resmi (33),ayak kokusu nasıl geçer (18),erkek ayak (16),ayak kokusu (15),erkek ayagi (14),Erkek Ayak resimleri (13),kkokulu ayak (10)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>