İndigo Rengi Armine Pardesü Modeli

İndigo Rengi Armine Pardesü Modeli
Ekru Armine Pardesü ModeliHardal Renkli Armine Pardesü ModeliKahve Renkli Armine Pardesü ModelleriAntra Siyah Armine modeliCamelkahve Renkli Armine ModeliLacivert Renkte Armine Pardesü ModeliMurdum Renkli Pardesü ModeliKiremit Renkli Pardesü ModelleriEfti Armine Pardesü ModelleriBu sene pardesüler de modellerinde cepler oldukça fazla kullanılmıştır. Bu pardüsü modelinin kemeri ve yüksek boğazı dikkat çekmektedir.Bordo Renkli Armine Pardesü Modelleriİndigo Rengi Armine Pardesü ModeliKiremit Rengi Armine Pardesü ModelleriNefti Yeşili Armine PardesüVizon Renkli Armine Pardesü ModelleriBordo Armine Pardesü ModelleriSak Mavisi Armine Pardesü ModelleriEn Güzel Vizon Rengi Armine Pardesü ModelleriKemerli Siyah Armine Pardesü ModelleriGeniş Yakalı Siyah Armine Pardesü ModelleriYaz aylarında kullanılan açık renklerin başında bej rengi gelmektedir. Bu renk özellikle bu yıl çok kullanılanacak.Siyah renk bayanların en çok tercih ettikleri renkler arasında en başta gelmektedir. Bu renk özellikle pardesülerde muhteşem bir görünüm sergilemektedir.Kış ve sonbahar aylarının vazgeçilmez renklerinden biridir taba rengi. Özellikle ayakkabılarda kullanılan bu rengin pardesülerde de kullanılmay başlaması ile mükemmel görünümler elde edildi.Vizon rengi özellikle içinde bulunduğumuz bu yılda oldukça fazla kullanıldı. Ve kış yaz demeden de kullanılacağa benziyor. Özellikle pardesü ve kaplarda bu renk muhteşem bir görünüm sergilemektedir.Armine pardesü modellerinden çok renk çeşitliliği ile de dikkat çeken markalardan biridir.

Rengi ile dikkaat çeken bu pardesü modeli günlük hayatta rahatlıkla kullanılabilcek bir modeldir. Belinde ki siyah kemeri indigo rengine büyük uyum sağlamıştır.

Bunu Herkes Görsün

Benzer Yazılar:

  • Hiç Benzer Yazı Yok

2014 Tesettür Trendleri” üzerine 2 düşünce

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>