Ucuz Modeller & Elbise Modelleri > Tesettür Giyim > Armine Gece Kıyafetleri

Armine Gece Kıyafetleri

Tesettür giyimin başında gelen markalardan biride arminedir. Armine günlük kıyafetlerde olduğu gibi gece kıyafetlerinde de oldukça güzel ürünler tasarlamaktadır. Bu ürünler tesettürlü bayanların ilgisini ve beğenisini oldukça çok çekmektedir. Arminede her bayan istediği tarzda ve modelde gece kıyafetinin rahatlıkla bulabilmektedir.

Vizon Rengi Armine Abiye Modeli 682x1024 Armine Gece Kıyafetleri

Vizon renkli bu abiye kıyafetin özellikle kol kısmının dar kesimi ve bu kısmın küçük düğmelerle süslenmiş olması dikkatleri çekmektedir. Abiyenin bel kısmında bulunan gül süslemeleri ise dikkatleri çeken diğer bir özelliğidir.

Armine klasik gece kıyafetlerinin dışında spor görünümlü oldukça şık gece kıyafetleri de tassarlamaktadır. Armine abiye kıyafetler tek rengin dışında çift renk vede değişik modellerde de tasarlanmıştır.Abiye kıyafetlerde çiçek desenleri veyahut değişik desenlendirmelrde kullanılmıştır.

Krem Rengi Armine Abiye 682x1024 Armine Gece Kıyafetleri

Abiye seçiminde her zaman zarifliği ile göz doldurmak isteyen bayanalr için bu armine tesettür abiye modeli çok güzel bir seçenek olacaktır. Bu abiye modelinin boyun kısmında bulunan dantel süslemeleri ve de parlak kumaştan yapılan kemeri ile fiyonku abiyeye harika bir görünüm vermiştir.

Düz renkte ki abiye kıyafetlerin desenlendirilmeleri ise dantelelr veyahut parlak taşlarla yapılmıştır. Bu süslemelr ise abiyeyi sade görünümünden alıp oldukça şık bir görünüme koymuştur.

Çiçek Desenli Armine Abiye Modeli Armine Gece Kıyafetleri

Bu çiçek desenli armine tesettür abiye modeli diğer abiye modellerinden farklı bir görünüme sahiptir. Abiye seçiminde farklılık isteyen bayanalr için bu siyah üzerine beyaz güllerle donatılmış abiye modeli güzel bir seçim olacaktır.

 

Pembe Armine Abiye Kıyafet Modeli Armine Gece Kıyafetleri

Pembe renkli bu armine tesettür abiye modelinin önü kısa arkası uzun olarak tasarlanması modele hoş bir hava katmıştır. Uzun kuruğun üzerine bırakılan kemer bağı ise kıyafete ayrı bir güzellik vermiştir.

Yeşil Armine Abiye Modeli Armine Gece Kıyafetleri

Bu yeşil renkli armine abiye kıyafeti klasik bir görünüme sahiptir. Abiye tercihinde klasik abiyeden yana olanlar için bu model güzel bir seçenektir. Bu abiye modelinin bel kısmından sarkan taşlı işleme abiyeye daha da güzellik katmıştır.

Somon Rengi Armine Abiye Modeli 682x1024 Armine Gece Kıyafetleri

Somon renkli bu armine abiye düz kesimi vede sade görünümü ile sadeliği yakalamak istyen bayanalr için güzel bir seçenektir. Abiyenin sadeliğine uygun olarak göğüs kısmı küçük dantel dteayları ile süslenmiştir.

Turuncu Armine Abiye Modeli Armine Gece Kıyafetleri

Turuncu ve siyahın muhteşem uyumunu yansıtan bu armine abiyenin bel kısmında bulunan dantelli süslemeleri vede turuncu kemeri kıyafete ayrı bir güzellik katmıştır.

Elbise modelleri ve moda konusunda sitemizi takip edebilirsiniz. Ayrıca bir önceki yazımız olan Vizyon Pardesü Modelleri başlıklı makalemizde 2013 Pardesü Modelleri, Pardesü Modelleri ve Vizyon Giyim hakkında bilgiler verilmektedir.

Bunu Herkes Görsün

Benzer Yazılar:

Gelen Aramalar:

türbanlı dar giyim (1478),tekbir abiye (1307),armine elbiseler (778),somon rengi nişanlık (447),setrems abiye (446),armine tesettür abiye (237),armine abiye giyim (208),tesettür abiye modelleri armine (174),armine abiyeler (156),armine abiye elbiseler (152)

2013 Tesettür Gece Kıyafetleri” üzerine 3 düşünce

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>