Ucuz Modeller & Elbise Modelleri > Tesettür Giyim > Armine Bayan Takım Elbise Modelleri

Armine Bayan Takım Elbise Modelleri

Tesettürlü bayanların günlük yaşamda, iş ortamlarında ve özel günlerde, düğünlerde nişanlarda, kına gecelerinde, kız isteme, söz kesme vb. günlerde sıklıkla tercih etme durumunda kaldıkları Bayan takım elbise modelleri Armine’nin her yıl kataloglarını süslemekten geri kalmıyor.

Gün geçtikçe kapalı bayanların gardıroplarında daha fazla yer alan Etek-Ceket modelleri, daha farklı bir tabirle Bayan Takım elbiseleri farklı renk ve modeller ile bayanların karşısına çıkmaya devam ediyor. Daha çok sade ve küçük detaylarla süslemenin tercih edildiği tek renk kıyafetler tasarlanırken özellikle bayanların sık tercih ettiği renkler ön plana çıkarılıyor.

Tesettürlü Bordo Takım Elbise 682x1024 Armine Bayan Takım Elbise Modelleri

Armine kataloğunda yer alan bordo rengine sahip tesettürlü bayanlar için oldukça şık bir tasarım sahip bu (etek-ceket) modeli oldukça ideal ve şık bir görünüme sahip. Örtülü bayanların Günlük giyimde tercih edebilecekleri şekilde şaşaadan uzak sade ve düz bir model.

Bayanların günlük giyimlerinde en çok tercih ettiği, kırmızı, bordo, mor, yeşil, mavi gibi renkler ceket rengi olarak seçilirken etek rengi olarak genelde siyah rengi ve tonları tercih ediliyor.

Armine Yeşil Siyah Etek Ceket 682x1024 Armine Bayan Takım Elbise Modelleri

Özel günlerde(düğün,nişan,kına gecesi,söz) ve iş ortamında tercih edilebilecek Tesettürlü bayanların tercih edebileceğin bu Yeşil Ceket-Siyah Etek modeli oldukça şık sade ve şaşaadan uzak bir model olarak Armine kataloglarında yerini alıyor.

Armine Mavi Siyah Etek Ceket 682x1024 Armine Bayan Takım Elbise Modelleri

Mavi renkli altın renkli ve siyah şeritlerle desen ayrıntıları işlenmiş düz bir ceket ve Siyah renkli düz ve sade bir etekten oluşan bu Tesettürlü Bayan takım elbise modeli günlük giyim ve iş sahasında giyinmek için oldukça ideal bir elbise modeli

Armine Kırmızı Siyah Bayan Takım Elbise 682x1024 Armine Bayan Takım Elbise Modelleri

Tesettürlü giyim için hem ben buradayım diyecek kadar iddialı hem de tesettürlü bir bayanın ağırlığını taşıyacak kadar sade ve şık bir Kırmızı Ceket-Siyah Etek Modeli. Armine’nin 2013 kataloglarıyla tanıttığı bu ürün oldukça iddialı aynı zamanda oldukça sade…

Armine Bordo Bayan Takım Elbise 150x150 Armine Bayan Takım Elbise Modelleri

Bordo Bayan Takım Elbise

Tesettürlü Yeşil Etek Ceket 150x150 Armine Bayan Takım Elbise Modelleri

Tesettürlü Yeşil Etek-Ceket

Armine Kırmızı Etek Ceket 150x150 Armine Bayan Takım Elbise Modelleri

Kırmızı-Siyah Etek Ceket

Elbise modelleri ve moda konusunda sitemizi takip edebilirsiniz. Ayrıca bir önceki yazımız olan Armine Bluz Modelleri başlıklı makalemizde , 2013 armine bluz modelleri ve 2013 armine bluzlar hakkında bilgiler verilmektedir.

Bunu Herkes Görsün

Benzer Yazılar:

Gelen Aramalar:

tesettur etek (1082),tesettürlü söz kıyafetleri (763),bayan giyim (522),kapalı bayan elbiseleri (464),etek ceket takım (452),tesettür ceket (397),kapalı bayan kıyafetleri (357),aker elbise modelleri (355),tesettür etek ceket takım modelleri (352),armine tesettür giyim (280)

2014 Tesettür Trendleri” üzerine 2 düşünce

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>