Ucuz Modeller & Elbise Modelleri > Dekorasyon > Antre dekorasyonu

Antre dekorasyonu

Antreler, evinizin ilk karşılama alanlarıdır. Eve ilk giriş, ilk izlenim kadar önemlidir. Ayrıca antrede yapılan dekorasyon uygulamaları sayesinde evinizin bütün atmosferini değiştirebilirsiniz.

Son yıllarda başlayan akımlar arasında en dikkat çekeni kuşkusuz koyu renklerin hakimiyetin de yapılan dekorasyon uygulamalarıdır. Koyu lacivert, koyu mavi veya koyu kırmızı tonları en fazla kullanılan renklerdir. Koyu laciverte boyanan antre duvarlarına, beyaz lake raflar ile yapılan dekorasyon değişik etkiler yaratmaktadır. Üzerlerine yerleşen, beyaz çevreli resimler ve deniz kabukları ile etki kuvvetlendirilmektedir. Üstelik koyu renkler, duvarlarda derinlik hissi vermektedir. Özellikle son yıllarda antrelerde kullanılan beyaz renk dresuarlar ile, giriş kısmı harika ve etkileyici olabilir. Dresuarlar, ince ve zarif çizgilere sahip olan yüksek sehpalardır. Genelde antrelerde, çok şık durmaktadırlar. Kapı girişinde koyu renk duvarlar önünde beyaz dresuar ve üstünde abajur çok etkileyici bir hava yaratmaktadır. Bu etkiyi destekleyen sarkıtlı, cam objeli avizeler ile ışık kırılarak dağılacağından hoş efektler yaratılabilir.

işte modeller

antre1 Antre dekorasyonu

antre2 Antre dekorasyonu

antre3 Antre dekorasyonu

antre4 Antre dekorasyonu

antre5 Antre dekorasyonu

 

 

 

Elbise modelleri ve moda konusunda sitemizi takip edebilirsiniz. Ayrıca bir önceki yazımız olan İlginç Akvaryum Modelleri başlıklı makalemizde ilginç akvaryum dekorasyonları ve ilginç akvaryum modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bunu Herkes Görsün

Benzer Yazılar:

  • Hiç Benzer Yazı Yok

Gelen Aramalar:

antre dekorasyonu (388),antre dekorasyon (267),kabarik elbiseler (261),antre (67),antre avizeleri (64),ucuz dresuarlar (59),ucuz dresuar (44),antre avize modelleri (42),antre dresuar modelleri (25),antre için dresuar (18)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>