Ucuz Modeller & Elbise Modelleri > Ayakkabı > Adidas 2012 erkek ayakkabı modelleri

Adidas 2012 erkek ayakkabı modelleri

Adidas erkek ayakkabılarında, 2012 modelleri spor şıklığının ve rahatlığının göstergesidir. Genelde, erkekler için yapılan modellerde çok fazla estetik kaygısı yoktur, ama Adidas bu konuda tabuları yıkmaktadır.

Zarif ve yumuşak hatları olan spor ayakkabılarında tarz, beyaz ve siyahın yanı sıra sarı, kahverengi, yeşil, mavi ve gri gibi tonlar ile şekillenmiştir. Fileli ve keten kumaşlar ile deri, süet ve nubuk ayakkabılar da üretilmektedir. Rahat yürüyüş ve gezinti ayakkabılarında 2012 şıklığı, en üst seviyede ve modanın trendlerine uygundur. Bilekli ve burkulmalara karşı koruyucu modelleriyle, kışlık botları da çok tercih edilmektedir. Bu yıl ve geçen yıllarda moda olan, ayağın nefes alarak yaz aylarında rahat etmesini sağlayan, fileli kumaşlar ile yapılan ayakkabılar ise çok dikkat çekici şıklıktadır. Yaz aylarında, tarz sahibi olmak ve terlemeden bir sezon geçirmek isteyen çoğu erkek, Adidas’ı bu nedenle seçmektedir. Tabanı farklı renk, üst kısmı farklı renk olan ayakkabıları ile de, bir trend başlatan Adidas’ta üst kısmı siyah, alt tabanı kırmızı gibi, pek çok farklı tonda spor ayakkabı bulabiliyorsunuz.

İşte modeller;

adidas erkek 1 300x300 Adidas 2012 erkek ayakkabı modelleri

adidas erkek 2 300x250 Adidas 2012 erkek ayakkabı modelleri

adidas erkek 3 300x228 Adidas 2012 erkek ayakkabı modelleri

adidas erkek 4 300x241 Adidas 2012 erkek ayakkabı modelleri

adidas erkek 5 300x185 Adidas 2012 erkek ayakkabı modelleri

 

Elbise modelleri ve moda konusunda sitemizi takip edebilirsiniz. Ayrıca bir önceki yazımız olan Adidas 2012 bayan ayakkabı modelleri başlıklı makalemizde Adidas 2012 bayan spor ayakkabı modelleri, Adidas bayan spor ayakkabı ve Adidas bayan spor ayakkabı modeli hakkında bilgiler verilmektedir.

Bunu Herkes Görsün

Benzer Yazılar:

Gelen Aramalar:

adidas fileli ayakkabı modelleri (115),adidas fileli ayakkabı (111),adidas bilekli ayakkabı (89),adidas fileli ayakkabı fiyatları (86),adıdas fileli ayakkabılar (57),adidas fileli (46),adidas bilekli ayakkabılar (42),adidas siyah spor ayakkabı (42),adidas ayakkabı modelleri erkek fiyatları (38),adidas fileli spor ayakkabı (26)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>