Ucuz Modeller & Elbise Modelleri > Elbise Modelleri > Kışlık Giyim > 2014 Koton Mont Modelleri

2014 Koton Mont Modelleri

Koton her yıl olduğu gibi 2014 yılında da mont tasarımları ile de dikkat çekmeyi başaracak gibi görünüyor. 2014 yılı yeni sezon mont modellerinde birbirinden farklı tasarımlara rastlamak mümkün.

Asker Yeşili Koton Mont Modeli 2014 Koton Mont Modelleri

Asker Yeşili Koton Mont Modeli

2014 Koton mont modelleri arasında kürk detaylı montlar oldukça hoş görünümler sergilemektedir. Bu mont modellerinde genel olarak asker yeşili, gri, kahverengi ve siyah gibi renkler kullanılmış. Bunun dışında kot görünümlü kürklü Koton mont modellerine de rastlamak mümkün. Koton’un yeni sezon mont modellerinde şapka detaylarına da sıkça rastlamak mümkün. Ayrıca yeni sezonda Koton mont modellerinde genel olarak kısa montları görmekteyiz. Ancak uzun Koton mont modellerine de sıkça rastlanmakta.

Vizon Rengi Koton Mont Modeli 170x170 2014 Koton Mont Modelleri

Vizon Rengi Koton Mont Modeli

Lacivert Koton Mont Modeli 170x170 2014 Koton Mont Modelleri

Lacivert Koton Mont Modeli

Koton’un yeni sezon mont modelleri arasında deri montları da görmek mümkün. Tasarlanan yeni sezon montlarda sezonun en gözde renkleri kullanılarak mükemmel sonuçlar elde edilmiştir.

Kürk Detaylı Koton Mont Modeli 170x170 2014 Koton Mont Modelleri

Kürk Detaylı Koton Mont Modeli

Koton Kısa Mont Modeli 170x170 2014 Koton Mont Modelleri

Koton Kısa Mont Modeli

Elbise modelleri ve moda konusunda sitemizi takip edebilirsiniz. Ayrıca bir önceki yazımız olan Dolgu Topuk Kışlık Bot Modelleri başlıklı makalemizde Dolgu topuklu ayakkabılar, Kışlık Ayakkabılar ve Kışlık bot modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bunu Herkes Görsün

Benzer Yazılar:

Gelen Aramalar:

koton kot mont (46),koton mont modelleri 2014 (45),vizon kürk modelleri (17),koton ceket modelleri (17),koton kot ceket (15),monta kurk yaka yapmak (15),mor renkli cüzdan modelleri (11),2014 koton elbise modelleri (11),vizon rengi görsel (11),asker yeşili tesettür etek modelleri (10)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>