Ucuz Modeller & Elbise Modelleri > Moda > 2014 Kış Sezonu Renkleri

2014 Kış Sezonu Renkleri

değerlendirildiğinde her yıl başka renklerin moda olduğu görülmektedir. Bu noktada önemli olan hangi renk olursa olsun her rengin giyilen kıyafetlerde ve aksesuarlarda uyum oluşturmasıdır. 2013-2014 kış sezonu renkleri değerlendirildiğinde bordo rengin çok tutulan bir renk olduğu söylenebilir. Siyah ve bordo uyumu hemen hemen her kıyafette kendini göstermektedir. Bunun yanında zümrüt yeşili ve mavinin farklı tonları da kış sezonu söz konusu olduğunda oldukça beğenilen renk tonlarından biridir.

kisin renkleri 2014 Kış Sezonu Renkleri

Kışın renkleri & Kış Renk Tonları

2013-2014 kış sezonu renkleri arasında aynı zamanda kiremit rengi de bulunmaktadır. Kiremit rengi kazaklar alta giyilen bir kot pantolon ile gayet şık durmaktadır. Bunun yanında kırmızı renk kış aylarında da tercih edilen bir renktir. Kırmızı renk ile siyah rengin birbiri ile uyum sağlaması ayrı bir şıklık oluşturmaktadır. Pudra rengi de çok sevilen renklerden biridir. Pudra rengi bir kışlık elbise siyah bir botla desteklendiğinde kesinlikle ortaya çok güzel bir kombin çıkacaktır.

kis aylari renk tonlari 165x165 2014 Kış Sezonu Renkleri

Kış Ayları Renk Tonları

kis aylari moda renkleri 165x165 2014 Kış Sezonu Renkleri

Kış Ayları Moda Renkleri

Ayrıca Sarı ve siyahın uyumu da pek çok kadının sevdiği kombinlerden biridir. Renk uyumu yakalayan kadınlar kış sezonunda daha şık görünmüş olacaktır. 2013- 2014 kış sezonu aynı zamanda pek çok eldiven, atkı, bere gibi modellerinde değerlendirildiği bir sezondur. Kullanılan tüm aksesuarların renk olarak birbirleri ile uyumlu olması son derece önemlidir. Modellerin ve renklerin uyumunu yakalamak ve sadeliği gözetmek şıklığı getirecektir.

Elbise modelleri ve moda konusunda sitemizi takip edebilirsiniz. Ayrıca bir önceki yazımız olan Örgü Çizme Modelleri başlıklı makalemizde Bayan çizmeler, Örgü ayakkabılar ve Örgü çizmeler hakkında bilgiler verilmektedir.

Bunu Herkes Görsün

Benzer Yazılar:

Gelen Aramalar:

kapalı hamile elbiseleri (144),bu senenin moda rengi (30),bu sene hangi renkler moda (24),bu yılın moda rengi (22),nike renkli ayakkabı (21),canli saclar (14),bu sene moda renkler (11),mavi mutfak dolapları (11),trend renkler (10)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>