Ucuz Modeller & Elbise Modelleri > Elbise Modelleri > Etek > 2014 Kalem Etek Modelleri

2014 Kalem Etek Modelleri

Her ne kadar iş kadınların vazgeçilmezi gibi dursa da artık kalem etekler birçok bayan tarafından tercih edilmeye başlandı. Özellikle 2014 kalem etek modellerinin biraz daha abiye olarak tasarlanması özel gecelerde üzerine şık bir kombin yapılarak da harika bir görüntü oluşmasına fırsat vermiş oluyor.

2014 kalem etek modelleri birçok tanınmış mağazalar sık sık bulunan ve farklı tasarımlar ile ortaya çıkan modellerden oluşmakta. Bel kısımlarında yapılan hafif hareketlenmeler bu sezonun zaten ne kadar iddialı olduğunu ortaya koyuyor gibi. Kış aylarında özellikle vazgeçemeyeceğiniz kalem eteklerinizi opak çorap ile de kombin yapabilirsiniz. Dilerseniz bu yılın modası olan ekose modellerinde olan türleri de tercih edebilirsiniz. Böylelikle yeni moda ile kombin yaratmış ve tam olarak modaya uyumlu hale gelebilirsiniz.

Elbise modelleri ve moda konusunda sitemizi takip edebilirsiniz. Ayrıca bir önceki yazımız olan 2014 Kaban Modelleri başlıklı makalemizde 2014 giyim modelleri, 2014 günlük giyim ve 2014 Oasis Kabanlar hakkında bilgiler verilmektedir.

Bunu Herkes Görsün

Benzer Yazılar:

  • Hiç Benzer Yazı Yok

Gelen Aramalar:

kalem etek kombini tesettür (29),kalem tarzi elbiseler 2014 (28),tesetturlu kalem etek kombinleri (25),2014 bayan etek modelleri mo (18),etek renkleri (17),2014 klassik etek modelleri (17),kalem etege uygun ceket kombinleri (16),saks mavisi kalem etek (15),ünlülerin 2014 sokak kraosyonlari (14),saks mavisi etek (14)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>