Ucuz Modeller & Elbise Modelleri > Elbise Modelleri > 2013 Balık Etek Elbiseler

2013 Balık Etek Elbiseler

2013 yılında tasarımcılar birbirinden farklı elbiseler tasarlanmışlardır. Bu elbiseler bayanların başını döndürecek modellere sahiptir. Özellikle balık etekli elbise modelleri harika görünümlere sahiptir.

Siyah Balık Etek Elbise Modeli 2013 Balık Etek Elbiseler

Siyah Balık Etek Elbise Modeli

Balık etekli elbise modellerinde elbise vücudu diz üstüne kadar sarmaktadır, diz üstünden sonra elbisenin eteği açılmaktadır. Etek kısmı bazen elbisenin kumaşı ile devam ederken bazende tüllerle kabarık bir hale getirilmiştir. Bazı balık etekli elbise modellerinde de eteğin arka kısmı uzun bırakılarak mükemmel bir görünüm elde edilmiştir.

Yeşil Balık Etek Elbise Modeli 165x165 2013 Balık Etek Elbiseler

Yeşil Balık Etek Elbise Modeli

Pembe Balık Etek Elbise Modeli 165x165 2013 Balık Etek Elbiseler

Pembe Balık Etek Elbise Modeli

Balık etek elbiselerde genelde açık renkler kullanılmaktadır. Ve özellikle balık etek elbiselerin etek kısımları tüllerle veya kumaşlarla kabarık bir hale getirilerek bayanların hoşuna gidecek bir tarza getirilmiştir.

Lacivert Balık Etek Elbise Modeli 165x165 2013 Balık Etek Elbiseler

Lacivert Balık Etek Elbise Modeli

Beyaz Balık Etek Elbise Modeli 165x165 2013 Balık Etek Elbiseler

Beyaz Balık Etek Elbise Modeli

Elbise modelleri ve moda konusunda sitemizi takip edebilirsiniz. Ayrıca bir önceki yazımız olan 2013 Kürk Modelleri başlıklı makalemizde 2013 model kürkler, Kürk modası ve Kürk Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bunu Herkes Görsün

Benzer Yazılar:

Gelen Aramalar:

balık etek elbise (77),genç balık modeli su yeşili abiyeler (54),tesettür balik modelleri (49),cocuk için balık elbise modelleri (45),sefamerve balık elbise modelleri (42),tuğba giyim de balik elbise modelleri (36),balık model mezuniyet elbiseleri (33),balik etek sade (32),tesettür balik etek ve ceket kombinleri (26),islemeleri elbiseler (24)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>